რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Fred Appleyard გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Fred Appleyard ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, Fred Appleyard-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო The Devil's Pool, Glen Trool, Galloway: 200 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 33% შეადგენს. მას მოსდევს The Nightingale და Village Green, Itchen Stoke. სულამ 1 100 ნახشვა ჰქონდა Fred Appleyard-ს: 700 - ხელოვანის გვერდზე და 400 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია)-ს: visits-ის 83% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 44%-ს შეადგენენ.
5 ყველაზე ნახვადი Fred Appleyard ნამუშევარი
ეს არის Fred Appleyard-ის 5 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
ყოველთვიურად Fred Appleyard-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Fred Appleyard-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Fred Appleyard-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 28.0% | 33.3% |
| რბილი ჩრდილი | 20.0% | 33.3% |
| რბილი განათება | 40.0% | 33.3% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.0% | 33.3% |
| ნაზი ფერები | 44.0% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 16.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.2% | 80.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 31.2% | 0.0% |
| მონოქრომული | 6.2% | 20.0% |
| მუქი | 6.2% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.0% | 33.3% |
| ბალანსირებული | 52.0% | 66.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 16.7% |
| რბილი | 24.0% | 16.7% |
| ბალანსირებული | 24.0% | 33.3% |
| მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| განცხადება | 28.0% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 20.0% | 16.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 20.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 44.0% | 83.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
რომელი Fred Appleyard ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Law Smith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cleethorpes Foreshore, Linc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Child's Grief, Called awa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Secret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Merrick Group and River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Geoffrey Walton as a Young… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Devil's Pool, Glen Troo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View over Lovington House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Avington Park, Looking Nort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებენ Fred Appleyard-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Fred Appleyard-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები Fred Appleyard-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
Fred Appleyard-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- The Devil's Pool, Glen Trool, Galloway ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 200 ნახვით (33% Fred Appleyard-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 5 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს Fred Appleyard-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში Fred Appleyard-ს ჰქონდა 1 100 ნახმაგი: 700 ხელოვანის გვერდზე და 400 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Fred Appleyard-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება ფერების ძლიერი ერთიანობა (ფერების ჰარმონია): ვიზიტების 83%, ხელოვანის კატალოგის 44% წილის წინააღმდეგ.