რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანს ფლოჩი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანს ფლოჩი: რამდენიმე ხაზის ციფრები
Feast of Fools არის ვარსკვლავი: 600 ნახვა ბოლო თვეს God, რაც ფრანს ფლოჩი-ის ყველა ნახვის 29% შეადგენს. შემდეგ მოდიან Pomona და Banquet of the Gods. ხელပاتარების ( 2 000 ნახვა) და ხელပატარის გვერდის (1 300 ნახვა) ჯამური მაჩვენებელია 3 300. ინტერესი იზრდება: აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე ვიზიტების რაოდენობა 600%-ით გაიზর্দা. საუკეთესო თვე: ივლ 2026 (2 400 ნახვა). მოწყობილობის მიხედვით: კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (3%). ვიზიტების უპირატესობა აქვს დრამატული (ემოციური ტონი)-ს, რაც შეადგენს ვიზიტების 80%-ს, კატალოგის 25%-ის წინააღმდეგ.
ფრანს ფლოჩი: 10 ნამუშწევრი, რომელსაც პირველად ათვალიერებენ
ქვემოთ მოცემული თითოეული ნამუშწარები გახსნილა რეალურმა ვიზიტორებმა ArtsDot.com-ზე ბოლო თვედ განმავლობაში. პირველი ადგილი ეკუთვნის ფრანს ფლოჩი-ის ყველაზე პოპულარულ ნამუშწარეს.
-
1
Feast of Fools
600 ნახვა · 28.6%
-
2
Pomona, 1565
200 ნახვა · 9.5%
-
3
Banquet of the Gods, 1550
200 ნახვა · 9.5%
-
4
The last judgement
200 ნახვა · 9.5%
-
5
Faith, Hope and Charity
200 ნახვა · 9.5%
-
6
Venus at Vulcan's Forge, 1560
100 ნახვა · 4.8%
-
7
Allegory of Music, 1570
100 ნახვა · 4.8%
-
8
The Judgment of Paris, 1550
100 ნახვა · 4.8%
-
9
The Fall of the Rebellious Angels, 1554
100 ნახვა · 4.8%
-
10
Couple embracing
100 ნახვა · 4.8%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ფრანს ფლოჩი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემთა ცხრილი
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 800 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 500 | 200 |
როდის ნახულობენ ფრანს ფლოჩი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ფრანს ფლოჩი-ის பார்வையელები, artist-ის შემოქმედებასთან შედარებით?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემთა ცხრილი
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 62.5% | 100.0% |
| კლასიკური სტილი | 25.0% | 0.0% |
| ელეგანტური | 12.5% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 25.0% | 80.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 37.5% | 0.0% |
| იდუმდენი | 12.5% | 20.0% |
| მშვიდი | 12.5% | 0.0% |
| დაფიქრებითი | 12.5% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 56.0% | 47.6% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 23.8% |
| რბილი განათება | 8.0% | 28.6% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 42.0% | 9.5% |
| ნაზი ფერები | 28.0% | 47.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 42.9% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 87.8% | 95.0% |
| მუქი | 7.3% | 5.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 4.9% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 60.0% | 42.9% |
| ბალანსირებული | 36.0% | 57.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 12.0% | 0.0% |
| რბილი | 20.0% | 4.8% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 33.3% |
| მკვეთრი | 28.0% | 28.6% |
| განცხადება | 26.0% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 4.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 4.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 4.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 71.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 42.0% | 14.3% |
რა არის ფრანს ფლოჩი-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშწევრები თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემთა ცხრილი
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Judgment of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Venus at Vulcan's Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Guild functio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman aged 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man aged 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study Head of a Bearded Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებით სარგებლობს ფრანს ფლოჩი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემთა ცხრილი
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 700 | 81.8% |
| სმარტფონები | 500 | 15.2% |
| ტაბლეტები | 100 | 3.0% |
რა ენებზე საუბრობს ფრანს ფლოჩი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემთა ცხრილი
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 600 | 66.7% |
| იტალიური | 300 | 33.3% |
რა არის ფრანს ფლოჩი-ის ყოველდღიური ნახვები და პროგნოზი მომდევნო სამი კვირისთვის?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემთა ცხრილი
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 100 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 100 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 200 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 100 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ფრანს ფლოჩი-ის შესახებ
ფრანს ფლოჩი-ის რომელ ნამუშევრებს ხედავენ ადამიანები ყველაზე ხშირად?
- Feast of Fools პირველ ადგილზეა, 600 ნახვით ან ნახვების 29% წილით. მასზე 10 ნამუშgareვია მაღლა.
რამდენად დიდია ფრანს ფლოჩი-ის აუდიტორია ArtsDot.com-ზე?
- 3 300 ნახვა თორმეტ თვეში: 1 300 ხელოვანის გვერდზე და 2 000 მის ნამუშევრებზე.
რომელი მოწყობილობები მოაქვს ფრანს ფლოჩი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 82%-ს.
ფრანს ფლოჩი-ის რომელ ნამუშევრებს ესტესტებს სტუმრების გემო ყველაზე მეტად?
- ტეგით დრამატული (ემოციური ტონი) მონიშნული ნამუშწაროები, რომლებიც კატალოგის 25% ნაწილს შეადგენენ, ვიზიტების 80% ნაწილს იკავებენ.