რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ევგენ სამუელ გრასე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია ევგენ სამუელ გრასე-ისთვის
Three Women And Three Wolves უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს ევგენ სამუელ გრასე-ისგან: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 33% საერთო რაოდენობიდან. Woman With A Fan და December ასრულებენ პოდიუმს. ევგენ სამუელ გრასე-მა სულ 2 300 ნახვას მიიღო, მათგან 1 600 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 700 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ტენდენცია ზრდამიერია: ოქტ 2026 პერიოდში სექ 2026-თან შედარებით 267%-ით მეტი ვიზიტია. ოქტ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 1 100 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) ვიზიტების 75%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 45%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 9: ევგენ სამუელ გრასე-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: ევგენ სამუელ გრასე-ის 9 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
რამდენად პოპულარულია ევგენ სამუელ გრასე-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 300 | 0 |
| ოქტ 2026 | 1 100 | 0 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს ევგენ სამუელ გრასე-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
ევგენ სამუელ გრასე-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.3% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 4.5% | 0.0% |
| რბილი განათება | 45.5% | 75.0% |
| ნათელი ბალანსი | 47.7% | 25.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 13.6% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 36.4% | 33.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 29.5% | 25.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 20.4% | 41.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 67.5% | 54.5% |
| მუქი | 17.5% | 45.5% |
| მიწისფეროვანი | 15.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 13.6% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 56.8% | 58.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 29.5% | 41.7% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.3% | 0.0% |
| რბილი | 11.4% | 8.3% |
| ბალანსირებული | 9.1% | 8.3% |
| მკვეთრი | 29.5% | 25.0% |
| განცხადება | 47.7% | 58.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 13.6% | 16.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 15.9% | 16.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 13.6% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 50.0% | 50.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.8% | 0.0% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს ევგენ სამუელ გრასე-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eviradnus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphonie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Advertisement For 'g… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ ევგენ სამუელ გრასე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 500 | 41.7% |
| იაპონური | 300 | 25.0% |
| ინგლისური | 200 | 16.7% |
| იტალიური | 200 | 16.7% |
როგორ გამოიყურება ევგენ სამუელ გრასე-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 200 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 300 |
| კვრ 1 ნოე | 200 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 600 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
ევგენ სამუელ გრასე: სწრაფი პასუხები
რა არის ევგენ სამუელ გრასე-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Three Women And Three Wolves: 400 ნახვა, რაც ევგენ სამუელ გრასე-ის ნახვების 33%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 9-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს ევგენ სამუელ გრასე?
- 2 300 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 1 600 — ხელოვანის გვერდზე და 700 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა ევგენ სამუელ გრასე-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 75% ვიზიტებისგან 45%-ის კატალოგში.