ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ესაია ვან დე ველდე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ესაია ვან დე ველდე ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ესაია ვან დე ველდე-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands): 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 16% შეადგენს. მას მოსდევს Merry Company Banqueting on a Terrace და The Ambush of a Wagon Train. სულამ 2 300 ნახشვა ჰქონდა ესაია ვან დე ველდე-ს: 600 - ხელოვანის გვერდზე და 1 700 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება ოდნავ შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 50%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 000 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ დრამატული (ატმოსფერო)-ს: visits-ის 40% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 12%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ესაია ვან დე ველდე ნამუშევარი
ეს არის ესაია ვან დე ველდე-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
ყოველთვიურად ესაია ვან დე ველდე-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
600
1 400
აგვ 2026
0
200
სექ 2026
0
100
რამდენად ხშირად ნახულობენ ესაია ვან დე ველდე-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ესაია ვან დე ველდე-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
37.5%
20.0%
დრამატული
12.5%
40.0%
დახვეწილი და მდიდრული
12.5%
40.0%
მშვიდი და რბილი
25.0%
0.0%
ელეგანტური
12.5%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი
50.0%
20.0%
დრამატული
12.5%
40.0%
აღმაბამედელი
12.5%
40.0%
დაფიქრებითი
12.5%
0.0%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
12.5%
0.0%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
2.0%
0.0%
რბილი ჩრდილი
10.0%
21.1%
რბილი განათება
36.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
36.0%
57.9%
ნათელი
16.0%
21.1%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
60.0%
52.6%
ნაზი ფერები
22.0%
15.8%
რბილი ბალანსირებული
16.0%
15.8%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
2.0%
15.8%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
64.4%
70.6%
მიწისფეროვანი
33.3%
11.8%
პასტელური ფერები
2.2%
17.6%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
50.0%
47.4%
ბალანსირებული
44.0%
36.8%
ფერადი და მკვეთრი
6.0%
15.8%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
0.0%
0.0%
რბილი
16.0%
21.1%
ბალანსირებული
12.0%
5.3%
მკვეთრი
30.0%
42.1%
განცხადება
42.0%
31.6%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
8.0%
10.5%
რბილად შერეული პალიტრა
6.0%
0.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
14.0%
5.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
28.0%
36.8%
ერთგვაროვანი პალიტრა
44.0%
47.4%
რომელი ესაია ვან დე ველდე ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
Merry Company Banqueting on…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garden Party before a Palace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter landscape with farmh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Militia in the dunes in amb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ambush of a Wagon Train
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The robbery
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
რა ენებზე იყენებენ ესაია ვან დე ველდე-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
100
100.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ესაია ვან დე ველდე-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
ორშ 21 სექ
0
სამ 22 სექ
0
ოთხ 23 სექ
0
ხუთ 24 სექ
0
პარ 25 სექ
0
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
0
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
0
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
0
სამ 6 ოქტ
0
ოთხ 7 ოქტ
100
ხუთ 8 ოქტ
0
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
100
ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 13 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი)
100
ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 16 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
100
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
0
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
0
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
200
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
0
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
200
კითხვები ესაია ვან დე ველდე-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ესაია ვან დე ველდე-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands) ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 300 ნახვით (16% ესაია ვან დე ველდე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ესაია ვან დე ველდე-ს ArtsDot.com-ზე?
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ესაია ვან დე ველდე-ს ჰქონდა 2 300 ნახმაგი: 600 ხელოვანის გვერდზე და 1 700 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ესაია ვან დე ველდე-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება დრამატული (ატმოსფერო): ვიზიტების 40%, ხელოვანის კატალოგის 12% წილის წინააღმდეგ.