რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Enguerrand Charonton გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია Enguerrand Charonton-ისთვის
Pietà de Villeneuve-lès-Avignon უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს Enguerrand Charonton-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 67% საერთო რაოდენობიდან. Pietà de Villeneuve-lès-Avignon (detail) ასრულებენ პოდიუმს. Enguerrand Charonton-მა სულ 800 ნახვას მიიღო, მათგან 500 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 300 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 800 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: განცხადება (კონტრასტი) ვიზიტების 100%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 40%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 2: Enguerrand Charonton-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: Enguerrand Charonton-ის 2 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
რამდენად პოპულარულია Enguerrand Charonton-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს Enguerrand Charonton-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
Enguerrand Charonton-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 60.0% | 100.0% |
| რბილი განათება | 10.0% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 0.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 33.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 40.0% | 66.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 30.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 50.0% | 100.0% |
| მუქი | 40.0% | 0.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 10.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 80.0% | 100.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 60.0% | 0.0% |
| განცხადება | 40.0% | 100.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 50.0% | 33.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 66.7% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს Enguerrand Charonton-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pietà de Villeneuve-lès-Avi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà de Villeneuve-lès-Avi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Pietà de Villeneuve-lès-Avi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Virgin of Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà of Villeneuve-lès-Avi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hours in Rome say use Morga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ Enguerrand Charonton-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება Enguerrand Charonton-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Enguerrand Charonton: სწრაფი პასუხები
რა არის Enguerrand Charonton-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Pietà de Villeneuve-lès-Avignon: 200 ნახვა, რაც Enguerrand Charonton-ის ნახვების 67%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 2-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს Enguerrand Charonton?
- 800 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 500 — ხელოვანის გვერდზე და 300 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა Enguerrand Charonton-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, განცხადება (კონტრასტი): 100% ვიზიტებისგან 40%-ის კატალოგში.