ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ედუარდ სტაიხენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ედუარდ სტაიხენი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ედუარდ სტაიხენი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Le Tournesol (The Sunflower): 1 100 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 22% შეადგენს. მას მოსდევს Lobby card, Blood and Sand და Herald, The Ten Commandments. სულამ 5 600 ნახشვა ჰქონდა ედუარდ სტაიხენი-ს: 1 300 - ხელოვანის გვერდზე და 4 300 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 60%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 4 300 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (95%) და სმარტფონები (5%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა)-ს: visits-ის 32% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 6%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ედუარდ სტაიხენი ნამუშევარი
ეს არის ედუარდ სტაიხენი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
ყოველთვიურად ედუარდ სტაიხენი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ოქტ 2025
0
0
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
0
0
ივლ 2026
600
3 700
აგვ 2026
400
100
სექ 2026
300
500
რამდენად ხშირად ნახულობენ ედუარდ სტაიხენი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ედუარდ სტაიხენი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ელეგანტური
35.0%
29.8%
დრამატული
17.5%
25.5%
გამბედავი და მკვეთრი
2.5%
23.4%
ნოსტალგიური
20.0%
6.4%
მშვიდი და სულიერი
10.0%
6.4%
რომანტიკული
7.5%
6.4%
მშვიდი და რბილი
5.0%
2.1%
ინდუსტრიული სტილი
2.5%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაფიქრებითი
22.5%
19.1%
აღმაბამედელი
2.5%
23.4%
ნოსტალგიური
17.5%
8.5%
რომანტიკული
15.0%
10.6%
მშვიდი
12.5%
10.6%
დრამატული
15.0%
8.5%
ვნებიანი
2.5%
8.5%
სულიერი
2.5%
8.5%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
17.0%
14.0%
რბილი ჩრდილი
17.0%
12.0%
რბილი განათება
29.8%
34.0%
ნათელი ბალანსი
34.0%
34.0%
ნათელი
2.1%
6.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
53.2%
28.0%
ნაზი ფერები
23.4%
18.0%
რბილი ბალანსირებული
17.0%
22.0%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
6.4%
32.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
ნეიტრალური ტონები
62.5%
48.7%
მიწისფეროვანი
28.1%
17.9%
მუქი
6.2%
30.8%
მონოქრომული
3.1%
2.6%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
40.4%
18.0%
ბალანსირებული
46.8%
44.0%
ფერადი და მკვეთრი
12.8%
38.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
12.8%
4.0%
რბილი
6.4%
12.0%
ბალანსირებული
2.1%
0.0%
მკვეთრი
10.6%
6.0%
განცხადება
68.1%
78.0%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
17.0%
30.0%
რბილად შერეული პალიტრა
4.3%
2.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.6%
14.0%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
19.1%
16.0%
ერთგვაროვანი პალიტრა
48.9%
38.0%
რომელი ედუარდ სტაიხენი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარები
ოქტ 2025
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ლობი ბარდი, თე ლუვი სፔშალი
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Sunflower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Robeson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preview slide, The Kid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preview slide, Hunting Big…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Memoriam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Isadora Duncan in the Parth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Clarence White
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Studio site photograph, Fam…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lobby card, Blood and Sand
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
რა მოწყობილობებს იყენებენ ედუარდ სტაიხენი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
5 300
94.6%
სმარტფონები
300
5.4%
რა ენებზე იყენებენ ედუარდ სტაიხენი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
ენა
ნახვები
გაზიარება
გერმანული
200
40.0%
ინგლისური
100
20.0%
ესპანური
100
20.0%
ფრანგული
100
20.0%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ედუარდ სტაიხენი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
დღე
ნახვები
შაბ 26 სექ
0
კვრ 27 სექ
0
ორშ 28 სექ
100
სამ 29 სექ
0
ოთხ 30 სექ
0
ხუთ 1 ოქტ
100
პარ 2 ოქტ
0
შაბ 3 ოქტ
0
კვრ 4 ოქტ
0
ორშ 5 ოქტ
400
სამ 6 ოქტ
1 200
ოთხ 7 ოქტ
0
ხუთ 8 ოქტ
200
პარ 9 ოქტ
0
შაბ 10 ოქტ
0
კვრ 11 ოქტ
600
ორშ 12 ოქტ
0
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
100
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 20 ოქტ (პროგნოზი)
400
ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 23 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი)
200
ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი)
200
სამ 27 ოქტ (პროგნოზი)
500
ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი)
0
ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი)
100
პარ 30 ოქტ (პროგნოზი)
0
შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი)
0
კვრ 1 ნოე (პროგნოზი)
300
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
200
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
600
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
0
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
100
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
0
კითხვები ედუარდ სტაიხენი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ედუარდ სტაიხენი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
Le Tournesol (The Sunflower) ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 1 100 ნახვით (22% ედუარდ სტაიხენი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ედუარდ სტაიხენი-ს ArtsDot.com-ზე?
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ედუარდ სტაიხენი-ს ჰქონდა 5 600 ნახმაგი: 1 300 ხელოვანის გვერდზე და 4 300 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ედუარდ სტაიხენი-ის பார்வையელები?
ძირითადად კომპიუტერები (95%) და სმარტფონები (5%)-იდან: ვიზიტების 95% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ედუარდ სტაიხენი-ის სტუმრები?
მათთვის უპირატესობა ენიჭება ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 32%, ხელოვანის კატალოგის 6% წილის წინააღმდეგ.