რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის David Wojnarowicz გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
David Wojnarowicz ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, David Wojnarowicz-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Savarin Coffee: 200 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 22% შეადგენს. მას მოსდევს Fire და Queer Basher/Icarus Falling. სულამ 300 ნახشვა ჰქონდა David Wojnarowicz-ს: 100 - ხელოვანის გვერდზე და 200 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 200 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მუქი (ფერების პალიტრა)-ს: visits-ის 50% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 22%-ს შეადგენენ.
6 ყველაზე ნახვადი David Wojnarowicz ნამუშევარი
ეს არის David Wojnarowicz-ის 6 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
ყოველთვიურად David Wojnarowicz-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 0 | 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 100 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ David Wojnarowicz-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ David Wojnarowicz-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 18.2% | 33.3% |
| რბილი განათება | 36.4% | 33.3% |
| ნათელი ბალანსი | 36.4% | 33.3% |
| ნათელი | 9.1% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.4% | 22.2% |
| ნაზი ფერები | 18.2% | 22.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.2% | 11.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 27.3% | 44.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 55.6% | 37.5% |
| მუქი | 22.2% | 50.0% |
| მიწისფეროვანი | 11.1% | 12.5% |
| ბუნება | 11.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.4% | 22.2% |
| ბალანსირებული | 36.4% | 33.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 27.3% | 44.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 27.3% | 44.4% |
| განცხადება | 72.7% | 55.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 27.3% | 33.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 27.3% | 11.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 9.1% | 22.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 9.1% | 22.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 27.3% | 11.1% |
რომელი David Wojnarowicz ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slam Click | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weight of the Earth, Part I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Face in Dirt) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Queer Basher/Icarus Falling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Savarin Coffee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled from Sex Series | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებენ David Wojnarowicz-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ David Wojnarowicz-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 400 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 200 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები David Wojnarowicz-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
David Wojnarowicz-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Savarin Coffee ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 200 ნახვით (22% David Wojnarowicz-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 6 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს David Wojnarowicz-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში David Wojnarowicz-ს ჰქონდა 300 ნახმაგი: 100 ხელოვანის გვერდზე და 200 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას David Wojnarowicz-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მუქი (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 50%, ხელოვანის კატალოგის 22% წილის წინააღმდეგ.