რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის დანიელ გარბერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
დანიელ გარბერი ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, დანიელ გარბერი-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Springtime In The Village: 1 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 26% შეადგენს. მას მოსდევს A Wooded Watershed და South Room - Green Street. სულამ 3 600 ნახشვა ჰქონდა დანიელ გარბერი-ს: 1 100 - ხელოვანის გვერდზე და 2 500 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 62%-ით გაიზর্দা სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 400 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ სმარტფონები (56%), კომპიუტერები (36%) და ტაბლეტები (8%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მკვეთრი (კონტრასტი)-ს: visits-ის 46% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 18%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი დანიელ გარბერი ნამუშევარი
ეს არის დანიელ გარბერი-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Springtime In The Village
1 300 ნახვა · 26.0%
-
2
A Wooded Watershed
900 ნახვა · 18.0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 ნახვა · 14.0%
-
4
New Hope
300 ნახვა · 6.0%
-
5
Dry Deason -
200 ნახვა · 4.0%
-
6
Yonder Hill
200 ნახვა · 4.0%
-
7
Reading -
200 ნახვა · 4.0%
-
8
Pear Tree
200 ნახვა · 4.0%
-
9
Springtime Byrum
200 ნახვა · 4.0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 ნახვა · 2.0%
ყოველთვიურად დანიელ გარბერი-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 1 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 200 | 600 |
| ოქტ 2026 | 700 | 600 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ დანიელ გარბერი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ დანიელ გარბერი-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 2.0% |
| რბილი ჩრდილი | 26.0% | 20.0% |
| რბილი განათება | 50.0% | 50.0% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 28.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 10.0% | 20.0% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 38.0% | 22.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 8.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 42.4% | 55.6% |
| ნეიტრალური ტონები | 33.3% | 33.3% |
| მუქი | 18.2% | 8.9% |
| მონოქრომული | 3.0% | 2.2% |
| ბუნება | 3.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 12.0% | 20.0% |
| ბალანსირებული | 66.0% | 66.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 22.0% | 14.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 8.0% |
| რბილი | 28.0% | 12.0% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 10.0% |
| მკვეთრი | 18.0% | 46.0% |
| განცხადება | 18.0% | 24.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 26.0% | 34.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 6.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 22.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 36.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 2.0% |
რომელი დანიელ გარბერი ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ დანიელ გარბერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| სმარტფონები | 2 000 | 55.6% |
| კომპიუტერები | 1 300 | 36.1% |
| ტაბლეტები | 300 | 8.3% |
რა ენებზე იყენებენ დანიელ გარბერი-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 500 | 55.6% |
| ფრანგული | 300 | 33.3% |
| Chinese | 100 | 11.1% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ დანიელ გარბერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 700 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 200 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 100 |
| კვრ 1 ნოე | 100 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები დანიელ გარბერი-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
დანიელ გარბერი-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Springtime In The Village ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 1 300 ნახვით (26% დანიელ გარბერი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს დანიელ გარბერი-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში დანიელ გარბერი-ს ჰქონდა 3 600 ნახმაგი: 1 100 ხელოვანის გვერდზე და 2 500 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ დანიელ გარბერი-ის பார்வையელები?
- ძირითადად სმარტფონები (56%), კომპიუტერები (36%) და ტაბლეტები (8%)-იდან: ვიზიტების 56% მოდის სმარტფონები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას დანიელ გარბერი-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მკვეთრი (კონტრასტი): ვიზიტების 46%, ხელოვანის კატალოგის 18% წილის წინააღმდეგ.