რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Carl Laubin გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Carl Laubin ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, Carl Laubin-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust): 500 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 46% შეადგენს. მას მოსდევს Henbury Hall, Cheshire და A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland. სულამ 1 100 ნახشვა ჰქონდა Carl Laubin-ს: 600 - ხელოვანის გვერდზე და 500 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება ოდნავ შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 33%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 500 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა)-ს: visits-ის 45% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 17%-ს შეადგენენ.
6 ყველაზე ნახვადი Carl Laubin ნამუშევარი
ეს არის Carl Laubin-ის 6 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 ნახვა · 45.5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 ნახვა · 18.2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 ნახვა · 9.1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 ნახვა · 9.1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 ნახვა · 9.1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 ნახვა · 9.1%
ყოველთვიურად Carl Laubin-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 300 | 200 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 200 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Carl Laubin-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Carl Laubin-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 16.7% | 45.5% |
| რბილი განათება | 66.7% | 45.5% |
| ნათელი ბალანსი | 16.7% | 9.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.7% | 9.1% |
| ნაზი ფერები | 33.3% | 18.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 50.0% | 72.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.7% | 9.1% |
| ბალანსირებული | 83.3% | 90.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 16.7% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 16.7% | 9.1% |
| განცხადება | 66.7% | 72.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 16.7% | 9.1% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 33.3% | 18.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 50.0% | 72.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 0.0% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
რომელი Carl Laubin ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებენ Carl Laubin-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ბულგარული | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Carl Laubin-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები Carl Laubin-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
Carl Laubin-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 500 ნახვით (46% Carl Laubin-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 6 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს Carl Laubin-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში Carl Laubin-ს ჰქონდა 1 100 ნახმაგი: 600 ხელოვანის გვერდზე და 500 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Carl Laubin-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): ვიზიტების 45%, ხელოვანის კატალოგის 17% წილის წინააღმდეგ.