რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Auguste Raffet გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
მოკლე ვერსია Auguste Raffet-ისთვის
Waterloo, The Retreat of the Holy Battallion, June 18, 1815 უფრო ხშირად ნახავენ, ვიდრე ნებისმიერ სხვა ნამუშევარს Auguste Raffet-ისგან: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, ან ნახვების 40% საერთო რაოდენობიდან. Le Marechal Ney A La Redoute De Kowno. და Dragon empress ასრულებენ პოდიუმს. Auguste Raffet-მა სულ 700 ნახვას მიიღო, მათგან 300 -ი ხელოვანის გვერდზე, ხოლო 400 -ი -ი კი ნამუშევრებზე. ივლ 2026 იყო პიკური პერიოდი, 500 ნახვით. ერთი გემო გამოირჩევა: რბილი განათება (განათების ინტენსივობა) ვიზიტების 80%-ს შეადგენს, მაშინ როდესაც კატალოგის მხოლოდ 29%-ს წარმოადგენს.
ტოპ 3: Auguste Raffet-ის ყველაზე ხშირად ნახულობენ
რეალური ნახვების მიხედვით შედგენილი რეიტინგი და არა კატალოგის ქულებით: Auguste Raffet-ის 3 ნამუშწარwerksი ყველაზე ხშირად ArtsDot.com-ზე ბოლო თვringებში ნახეს.
რამდენად პოპულარულია Auguste Raffet-ის გვერდი, თვეから თვე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად დიდ ყურადღებას იპყრობს Auguste Raffet-ის ნამუშევრები მთლიანობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
Auguste Raffet-ის ნამუშევრების რომელ სტილებს ანიჭებს უპირატესობას სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 66.7% | 100.0% |
| კლასიკური სტილი | 16.7% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 16.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 9.5% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 9.5% | 0.0% |
| რბილი განათება | 28.6% | 80.0% |
| ნათელი ბალანსი | 33.3% | 20.0% |
| ნათელი | 19.1% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 57.1% | 80.0% |
| ნაზი ფერები | 23.8% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.3% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.8% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 47.6% | 80.0% |
| ბალანსირებული | 47.6% | 20.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.8% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 28.6% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 19.1% | 40.0% |
| განცხადება | 52.4% | 60.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 9.5% | 40.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.8% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 19.1% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 66.7% | 60.0% |
როგორ ეხিতება ერთმანეთს Auguste Raffet-ის ყველაზე პოპულარული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bivouac Place du Panthéon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterloo, The Retreat of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Soldier of the First Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier of the First Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Marechal Ney A La Redout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Episode of the Retreat from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Horses of Prince Anatol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duke of Chartres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grognards Par Raffet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mitropolia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე კითხულობენ Auguste Raffet-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება Auguste Raffet-ის ყოველდღიური ვიზიტები და როგორი პროგნოზი Untis-ს აქვს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ ამ დიაგრამის ციფრები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Auguste Raffet: სწრაფი პასუხები
რა არის Auguste Raffet-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარებიდან?
- ეს არის Waterloo, The Retreat of the Holy Battallion, June 18, 1815: 200 ნახვა, რაც Auguste Raffet-ის ნახვების 40%-ს შეადგენს. ზემოთ მოცემული სია მოიცავს 3-ე ადგილამდე.
რამდენ ნახვას ნახვევს Auguste Raffet?
- 700 ბოლო თვედის განმავლობაში, მათგან 300 — ხელოვანის გვერდზე და 400 — ცალკეულ ნამუშევრებზე.
არსებობს თუ არა Auguste Raffet-ის ტიპის ნამუშწევრეები, რომლებსაც ადამიანები განსაკუთრებით ანიჭებენ უპირატესობას?
- დიახ, რბილი განათება (განათების ინტენსივობა): 80% ვიზიტებისგან 29%-ის კატალოგში.