რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Andrew Mccallum გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Andrew Mccallum ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, Andrew Mccallum-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო The Blasted Tree: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 60% შეადგენს. მას მოსდევს Major Oak, Sherwood Forest, Nottinghamshire და Moor of Rannoch. სულამ 1 300 ნახشვა ჰქონდა Andrew Mccallum-ს: 900 - ხელოვანის გვერდზე და 400 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 100 ვიზიტი დაფიქსირდა. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა)-ს: visits-ის 60% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 8%-ს შეადგენენ.
3 ყველაზე ნახვადი Andrew Mccallum ნამუშევარი
ეს არის Andrew Mccallum-ის 3 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
ყოველთვიურად Andrew Mccallum-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 700 | 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Andrew Mccallum-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Andrew Mccallum-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 15.4% | 60.0% |
| რბილი ჩრდილი | 30.8% | 40.0% |
| რბილი განათება | 38.5% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 15.4% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 15.4% | 60.0% |
| ნაზი ფერები | 38.5% | 20.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 46.2% | 20.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 7.7% | 60.0% |
| ბალანსირებული | 92.3% | 40.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 23.1% | 0.0% |
| რბილი | 7.7% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 0.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 15.4% | 20.0% |
| განცხადება | 53.8% | 80.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 15.4% | 20.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 15.4% | 60.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 53.8% | 20.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 15.4% | 0.0% |
რომელი Andrew Mccallum ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major Oak, Sherwood Forest,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Blasted Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Moor of Rannoch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Worksop Abbey, Gatehouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The River of Life Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Glow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Sherwood Forest, Notting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The River of Life Decline | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The River of Life Birth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The River of Life Youth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებენ Andrew Mccallum-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Andrew Mccallum-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 100 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები Andrew Mccallum-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
Andrew Mccallum-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- The Blasted Tree ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 300 ნახვით (60% Andrew Mccallum-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 3 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს Andrew Mccallum-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში Andrew Mccallum-ს ჰქონდა 1 300 ნახმაგი: 900 ხელოვანის გვერდზე და 400 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Andrew Mccallum-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა): ვიზიტების 60%, ხელოვანის კატალოგის 8% წილის წინააღმდეგ.