რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ალფონს მუხა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ალფონს მუხა ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, ალფონს მუხა-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო The Allegory of Bosnia Herzegovina: 1 800 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 8% შეადგენს. მას მოსდევს Zodiac და The Moon. სულამ 21 700 ნახشვა ჰქონდა ალფონს მუხა-ს: 3 300 - ხელოვანის გვერდზე და 18 400 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება იზრდება: ვიზიტების რაოდენობა 74%-ით გაიზর্দা აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 15 700 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (78%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (2%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ ელეგანტური (ატმოსფერო)-ს: visits-ის 42% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 24%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი ალფონს მუხა ნამუშევარი
ეს არის ალფონს მუხა-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
The Allegory of Bosnia Herzegovina
1 800 ნახვა · 8.1%
-
2
Zodiac
1 700 ნახვა · 7.7%
-
3
The Moon
700 ნახვა · 3.2%
-
4
Fate
600 ნახვა · 2.7%
-
5
Winter Night
500 ნახვა · 2.3%
-
6
Woman with a Burning Candle
500 ნახვა · 2.3%
-
7
Reverie
500 ნახვა · 2.3%
-
8
Age of Wisdom
400 ნახვა · 1.8%
-
9
Moet ^ Chandon dry Imperial
400 ნახვა · 1.8%
-
10
Bieres de la Meuse, 1897
300 ნახვა · 1.4%
ყოველთვიურად ალფონს მუხა-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 1 800 | 13 900 |
| აგვ 2026 | 100 | 1 800 |
| სექ 2026 | 1 300 | 2 000 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ალფონს მუხა-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ალფონს მუხა-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ელეგანტური | 24.1% | 41.5% |
| ეთერული | 48.3% | 35.1% |
| რომანტიკული | 17.2% | 21.1% |
| მშვიდი და სულიერი | 6.9% | 2.3% |
| ნოსტალგიური | 3.5% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 51.7% | 58.2% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 10.3% | 10.0% |
| მელანქოლიური | 13.8% | 9.4% |
| იდუმდენი | 3.5% | 11.2% |
| მშვიდი | 10.3% | 5.9% |
| დაფიქრებითი | 3.5% | 1.8% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 3.5% | 1.8% |
| ნოსტალგიური | 3.5% | 1.2% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 6.8% |
| რბილი ჩრდილი | 18.0% | 14.9% |
| რბილი განათება | 24.0% | 34.2% |
| ნათელი ბალანსი | 40.0% | 39.2% |
| ნათელი | 12.0% | 5.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 4.0% | 1.8% |
| ნაზი ფერები | 6.0% | 22.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 32.0% | 31.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 54.0% | 43.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 0.9% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 34.0% | 47.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 23.4% | 23.0% |
| მუქი | 23.4% | 19.4% |
| პასტელური ფერები | 12.8% | 8.2% |
| თბილი | 0.0% | 1.5% |
| ბუნება | 2.1% | 0.5% |
| მონოქრომული | 2.1% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 0.0% | 2.2% |
| ბალანსირებული | 42.0% | 45.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 58.0% | 52.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 13.1% |
| რბილი | 32.0% | 17.6% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 12.2% |
| მკვეთრი | 16.0% | 26.1% |
| განცხადება | 32.0% | 31.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 2.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 4.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 4.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 52.0% | 68.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 36.0% | 21.6% |
რომელი ალფონს მუხა ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bieres de la Meuse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Job | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirt calendar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Salome litho | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stained-Glass Window in St.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slavs in their Original Hom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prophetess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| bracelet - - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ალფონს მუხა-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 17 000 | 78.3% |
| სმარტფონები | 4 300 | 19.8% |
| ტაბლეტები | 400 | 1.8% |
რა ენებზე იყენებენ ალფონს მუხა-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 600 | 25.0% |
| კორეული | 500 | 20.8% |
| გერმანული | 300 | 12.5% |
| შვედური | 300 | 12.5% |
| ბერძნული | 100 | 4.2% |
| ფინური | 100 | 4.2% |
| ჰოლანდიური | 100 | 4.2% |
| პოლონური | 100 | 4.2% |
| რუსული | 100 | 4.2% |
| სერბული | 100 | 4.2% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ალფონს მუხა-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 400 |
| ორშ 28 სექ | 400 |
| სამ 29 სექ | 1 000 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 300 |
| შაბ 3 ოქტ | 400 |
| კვრ 4 ოქტ | 400 |
| ორშ 5 ოქტ | 200 |
| სამ 6 ოქტ | 300 |
| ოთხ 7 ოქტ | 600 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 300 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 1 200 |
| ორშ 12 ოქტ | 600 |
| სამ 13 ოქტ | 700 |
| ოთხ 14 ოქტ | 200 |
| ხუთ 15 ოქტ | 1 600 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 300 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 500 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 500 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 600 |
კითხვები ალფონს მუხა-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
ალფონს მუხა-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- The Allegory of Bosnia Herzegovina ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 1 800 ნახვით (8% ალფონს მუხა-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს ალფონს მუხა-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში ალფონს მუხა-ს ჰქონდა 21 700 ნახმაგი: 3 300 ხელოვანის გვერდზე და 18 400 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ ალფონს მუხა-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (78%), სმარტფონები (20%) და ტაბლეტები (2%)-იდან: ვიზიტების 78% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ალფონს მუხა-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება ელეგანტური (ატმოსფერო): ვიზიტების 42%, ხელოვანის კატალოგის 24% წილის წინააღმდეგ.