რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის აკინო ფუკუ გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
აკინო ფუკუ ერთი შეხედვით
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, აკინო ფუკუ-ის ყველაზე ნახვადი ნამუშწარები ArtsDot.com-ზე იყო Rajarani Temple Ⅰ: 300 ნახვა, რაც ხელოვანის ყველა ნამუშწარების საერთო რაოდენობის 13% შეადგენს. მას მოსდევს Sisters და Boys in the Nude. სულამ 3 200 ნახشვა ჰქონდა აკინო ფუკუ-ს: 1 200 - ხელოვანის გვერდზე და 2 000 - ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე. ყურადღება ოდნავ შემცირდა: ვიზიტების რაოდენობა 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 600 ვიზიტი დაფიქსირდა. მომხმარებლები browsing-ს ახდენენ კომპიუტერები (81%) და სმარტფონები (19%)-ით. ვიზიტორები უპირატესობას ანიჭებენ მუქი (ფერების პალიტრა)-ს: visits-ის 45% ეთმობა ასეთ ნამუშევრებს, რომლებიც ხელოვანის კატალოგის 20%-ს შეადგენენ.
10 ყველაზე ნახვადი აკინო ფუკუ ნამუშევარი
ეს არის აკინო ფუკუ-ის 10 ნამუშწაროსი, რომლებიც ბოლო თვეს ArtsDot.com-ზე ყველაზე ხშირად ნახეს; სი 목록ი დალაგებულია ნახვების რაოდენობის მიხედვით.
-
1
Rajarani Temple Ⅰ
300 ნახვა · 13.0%
-
2
Sisters
300 ნახვა · 13.0%
-
3
Boys in the Nude
200 ნახვა · 8.7%
-
4
Stone Lions(Angkor)
200 ნახვა · 8.7%
-
5
The Ganges
200 ნახვა · 8.7%
-
6
Landscape in Afghanistan
200 ნახვა · 8.7%
-
7
Terracotta Temple
100 ნახვა · 4.3%
-
8
Goddesses(Devatas)
100 ნახვა · 4.3%
-
9
Village(Khajuraho)
100 ნახვა · 4.3%
-
10
Ruin Ⅰ
100 ნახვა · 4.3%
ყოველთვიურად აკინო ფუკუ-ის გვერდს რამდენი ადამიანი სტუმრობს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 700 | 1 900 |
| აგვ 2026 | 500 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ აკინო ფუკუ-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ აკინო ფუკუ-ის სტუმრები?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნოსტალგიური | 40.0% | 20.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 10.0% | 26.7% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 20.0% |
| მისტიკური | 10.0% | 13.3% |
| თამამი და მხიარული | 10.0% | 13.3% |
| მოგზაურობა ზღაპრულ სამყაროში | 10.0% | 6.7% |
| დრამატული | 10.0% | 0.0% |
| მიწისფეროვანი | 10.0% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 20.0% | 33.3% |
| მშვიდი | 10.0% | 26.7% |
| დაფიქრებითი | 20.0% | 20.0% |
| თამამი და მხიარული | 10.0% | 13.3% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 10.0% | 6.7% |
| ენერგიული და დინამიკური | 10.0% | 0.0% |
| აღმაბამედელი | 10.0% | 0.0% |
| იდუმდენი | 10.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 8.7% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 17.4% |
| რბილი განათება | 24.0% | 34.8% |
| ნათელი ბალანსი | 30.0% | 30.4% |
| ნათელი | 12.0% | 8.7% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 8.7% |
| ნაზი ფერები | 18.0% | 30.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 4.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 28.0% | 47.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 4.0% | 8.7% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 35.0% | 35.0% |
| მუქი | 20.0% | 45.0% |
| მიწისფეროვანი | 32.5% | 20.0% |
| პასტელური ფერები | 7.5% | 0.0% |
| მონოქრომული | 5.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 32.0% | 4.3% |
| ბალანსირებული | 26.0% | 47.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 42.0% | 47.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 20.0% | 13.0% |
| რბილი | 18.0% | 21.7% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 17.4% |
| მკვეთრი | 12.0% | 13.0% |
| განცხადება | 40.0% | 34.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 8.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 34.8% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 26.1% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 28.0% | 30.4% |
რომელი აკინო ფუკუ ნამუშწევრები ნახულდება ყველაზე ხშირად, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stone Lions(Angkor) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Rajarani Temple Ⅰ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Marsh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Navagraha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ აკინო ფუკუ-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 600 | 81.2% |
| სმარტფონები | 600 | 18.8% |
რა ენებზე იყენებენ აკინო ფუკუ-ის სტუმრები?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ აკინო ფუკუ-ს დღეში და რა იქნება შემდეგი ნაბიჯი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 100 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები აკინო ფუკუ-ის შესახებ ArtsDot.com-ზე
აკინო ფუკუ-ის რომელი ნამუშევრებია ყველაზე პოპულარული?
- Rajarani Temple Ⅰ ყველაზე პოპულარული ნამუშწაროა 300 ნახვით (13% აკინო ფუკუ-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემული რეიტინგი ასახავს 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახულ ნამუშწაროს.
რამდენიმე ადამიანი ნახულობს აკინო ფუკუ-ს ArtsDot.com-ზე?
- ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში აკინო ფუკუ-ს ჰქონდა 3 200 ნახმაგი: 1 200 ხელოვანის გვერდზე და 2 000 ცალკეული ნამუშევრების გვერდებზე.
რა მოწყობილობებით სარგებლობენ აკინო ფუკუ-ის பார்வையელები?
- ძირითადად კომპიუტერები (81%) და სმარტფონები (19%)-იდან: ვიზიტების 81% მოდის კომპიუტერები-დან.
რა ტიპის ნამუშწევრებს ანიჭებენ უპირატესობას აკინო ფუკუ-ის სტუმრები?
- მათთვის უპირატესობა ენიჭება მუქი (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 45%, ხელოვანის კატალოგის 20% წილის წინააღმდეგ.