Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Piper oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat William Piper számára
A látogatók West Burnside Street and Gasworks alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más William Piper művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 23%-át teszi ki. Murdoch's Factory and Garrell Burn, Kilsyth és Circus Comes to Town, The Haugh, Kilsyth kiegészítik a pódiumot. William Piper összesen 1 400 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 1 100 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 78%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 50%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) William Piper emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a William Piper 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
West Burnside Street and Gasworks, 1950
300 látogatás · 23,1%
-
2
Murdoch's Factory and Garrell Burn, Kilsyth, 1950
200 látogatás · 15,4%
-
3
Circus Comes to Town, The Haugh, Kilsyth, 1950
200 látogatás · 15,4%
-
4
Territorial Hall, Shuttle Street, Townhead, Kilsyth, 1950
200 látogatás · 15,4%
-
5
Granny's Mutch, Passed on a Pleasant Walk through Colzium Estate, Kilsyth, 1950
100 látogatás · 7,7%
-
6
Kilsyth Main Street, 1960s
100 látogatás · 7,7%
-
7
Wheelwright and Smith Shops, Southwater, 1910
100 látogatás · 7,7%
-
8
Co op Funeral Home and Petrol Station at the Foot of the Town, Kilsyth, 1950
100 látogatás · 7,7%
Mennyire népszerű a William Piper oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen William Piper művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) William Piper látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 9,1% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 18,2% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 54,5% | 61,5% |
| Fényerék egyensúlya | 18,2% | 7,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,1% | 7,7% |
| Finom színtónusú | 18,2% | 38,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 45,5% | 30,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 27,3% | 23,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 77,8% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 11,1% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 11,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 9,1% | 7,7% |
| Egyensúlyos | 63,6% | 69,2% |
| Élénk | 27,3% | 23,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 18,2% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 18,2% | 15,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 36,4% | 38,5% |
| Kijelentés | 27,3% | 30,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 27,3% | 23,1% |
| Lágyan kevert paletta | 27,3% | 30,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 45,5% | 46,2% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb William Piper művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| West Burnside Street and Ga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Wheelwright and Smith Shops… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Co op Funeral Home and Petr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus and Shows on the Hau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Territorial Hall, Shuttle S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Laird's Loup, Kilsyth (A Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miners' Welfare Park and Fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus Comes to Town, The H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Murdoch's Factory and Garre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Granny's Mutch, Passed on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák William Piper műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak William Piper napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
William Piper: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű William Piper alkotótól?
- Ez a West Burnside Street and Gasworks: 300 látogatás, ami 23% a(z) William Piper megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van William Piper-nek?
- 1 400 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 300 a művész oldalon és 1 100 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket William Piper alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 78%-át teszi ki a 50% katalógusból.