Walter Linsley Meegan Családi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán

1859 – 1944

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Walter Linsley Meegan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Walter Linsley Meegan: néhány sorban összesített adatok

Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon a csillag: 1 100 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 50% a(z) Walter Linsley Meegan összes megtekintésének. Következők Kirkstall Abbey, by moon light és Kirkstall Abbey by Moonlight. A művészoldal (1 800 látogatás) és a művek (2 200 látogatás) összesen 4 000 látogatást értek el. Az érdeklődés 71%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (3 100 látogatás). Eszközönként: számítógépek (60%) és telefonok (40%). A látogatások Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) irányulnak, ami 73% a látogatások összesen, szemben a katalógus 45% részével.

Walter Linsley Meegan: 7 alkotás, amit az emberek először néznek meg

Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Walter Linsley Meegan legnézettebb műve.

  1. Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon 1 Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon 1 100 látogatás · 50,0%
  2. Kirkstall Abbey, by moon light 2 Kirkstall Abbey, by moon light, 1899 400 látogatás · 18,2%
  3. Kirkstall Abbey by Moonlight 3 Kirkstall Abbey by Moonlight 200 látogatás · 9,1%
  4. River Scene with Bridge and Cattle 4 River Scene with Bridge and Cattle 200 látogatás · 9,1%
  5. Scalby Mills near Scarborough 5 Scalby Mills near Scarborough 100 látogatás · 4,5%
  6. Street Scene at Night 6 Street Scene at Night 100 látogatás · 4,5%
  7. Rural Scene with Two Figures and Abbey 7 Rural Scene with Two Figures and Abbey 100 látogatás · 4,5%

Mikor látogatják a felhasználók a Walter Linsley Meegan oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Adattáblázat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20261 1002 000
Aug 2026600100
Sze 2026100100

Mikor tekintik meg Walter Linsley Meegan műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Walter Linsley Meegan legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Adattáblázat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Kirkstall Abbey, by moon li…0000000003001000
Street Scene at Night00000000010000
The Original Oak at Night,…000000000000
Scarborough Lighthouse at N…0000000001 0000100
Kirkstall Abbey by Moonlight00000000020000
The South Bay at Night with…000000000000
Moonlit Pier, New Brighton,…000000000000
Redcote Bridge, Armley, By…000000000000
Scalby Mills near Scarborou…00000000010000
Rural Scene with Two Figure…00000000010000

Milyen eszközöket használ Walter Linsley Meegan közönsége?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Adattáblázat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek2 40060,0%
telefonok1 60040,0%

Milyen nyelveket beszéli a Walter Linsley Meegan közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Adattáblázat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol100100,0%

Hány napi látogatás érkezett Walter Linsley Meegan oldalára, és mi a következő három hétre várható?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Adattáblázat
NapLátogatások
hét 21 Sze0
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt100
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt200
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt (előrejelzés)0
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)300
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)400
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)400
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0

Amit az emberek Walter Linsley Meegan kapcsán kérdeznek

Mely Walter Linsley Meegan műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?

Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon az első helyen, 1 100 látogatással vagy a megtekintések 50%-ével. 7 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.

Mennyi a Walter Linsley Meegan közönsége a ArtsDot.com platformon?

4 000 látogatás tizenkét hónapban: 1 800 a művész oldalán és 2 200 a műveihez.

Milyen eszközökkel érkezik Walter Linsley Meegan közönsége?

A látogatók számítógépek (60%) és telefonok (40%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 60%-át teszik ki.

Mely Walter Linsley Meegan művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?

A Egyensúlyozott, lágy szaturáció címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 73%-át teszik ki, pedig a katalógus 45%-át adják.