Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vincenzo Cabianca oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vincenzo Cabianca: néhány sorban összesített adatok
The gondola a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 40% a(z) Vincenzo Cabianca összes megtekintésének. Következők Tuscan Storytellers of the 14th century és Cliff. A művészoldal (300 látogatás) és a művek (400 látogatás) összesen 700 látogatást értek el. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Aug 2026 (400 látogatás). A látogatások Sötét tónusú (Színpaletta) irányulnak, ami 33% a látogatások összesen, szemben a katalógus 12% részével.
Vincenzo Cabianca: 4 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Vincenzo Cabianca legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Vincenzo Cabianca oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor tekintik meg Vincenzo Cabianca műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Vincenzo Cabianca látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 60,0% | 80,0% |
| Érezhető fényesség | 10,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 20,0% | 20,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,0% | 60,0% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 20,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,5% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 12,5% | 33,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 60,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 20,0% |
| Élénk | 10,0% | 20,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 20,0% |
| Kijelentés | 40,0% | 40,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 60,0% | 60,0% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 20,0% |
Melyek Vincenzo Cabianca legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women in Montemurlo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night on the Giudecca in Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tuscan Storytellers of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rocks in Sestri Levante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Venetian patricians at the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasture on the Arno in Rove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The shepherd's daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Houses in Lerici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Vincenzo Cabianca közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Vincenzo Cabianca oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Vincenzo Cabianca kapcsán kérdeznek
Mely Vincenzo Cabianca műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- The gondola az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 40%-ével. 4 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Vincenzo Cabianca közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 700 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán és 400 a műveihez.
Mely Vincenzo Cabianca művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Sötét tónusú címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 33%-át teszik ki, pedig a katalógus 12%-át adják.