Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vasarely Victor oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Vasarely Victor egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Arcturus II volt a legnézettebb mű Vasarely Victor alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 700 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 2%-át teszi ki. Ezt követi Tanulmány anyag V és Kaglo II. Összesen 37 700 látogatás érkezett Vasarely Victor-hez: 3 100 a művész profiljára és 34 600 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 39%-el esettek Aug 2026-ról Sze 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 31 600 látogatással. A látogatók számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Sötét tónusú irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 54%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 35%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Vasarely Victor alkotás
Ezek a 10 művész Vasarely Victor alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Vasarely Victor oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 000
Júl 2026
1 400
30 200
Aug 2026
700
2 400
Sze 2026
900
1 000
Hány imárat nézik meg Vasarely Victor művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Vasarely Victor látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
23,1%
36,7%
Modern
26,9%
19,9%
Nyugodt
15,4%
18,6%
Elegáns
23,1%
11,9%
Minimalista
11,5%
12,5%
Karakteres
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
57,7%
43,1%
Nyugodt
23,1%
37,6%
Belső elmélyülést sugárzó
11,5%
10,4%
Energikus
3,9%
5,5%
Rejtélyes
0,0%
2,1%
Melankolikus
3,9%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
24,3%
Lágy árnyékok
18,0%
24,5%
Érezhető fényesség
22,0%
29,5%
Fényerék egyensúlya
26,0%
16,6%
Fényes
8,0%
5,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
21,5%
Finom színtónusú
14,0%
13,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
24,0%
Egyértelmű színprészenység
24,0%
38,3%
Éles színűség
4,0%
2,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
35,0%
53,5%
Semleges tónusok
45,0%
31,1%
Földszínek
20,0%
13,3%
Pasztell színek
0,0%
1,2%
Hűvös
0,0%
0,3%
Természet
0,0%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
25,2%
Egyensúlyos
48,0%
46,9%
Élénk
24,0%
27,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
14,3%
Lágy
20,0%
20,2%
Egyensúlyozott
4,0%
8,6%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
13,2%
Kijelentés
46,0%
43,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
38,0%
40,4%
Lágyan kevert paletta
14,0%
17,7%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
11,1%
Erős színegyüntetés
16,0%
15,0%
Egységes színpaletta
24,0%
15,9%
Mely Vasarely Victor műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Pal-Ket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kaglo II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bivega
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
NB 22 Caope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tridem K
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SIR-RIS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Quadrature
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Vega-Kontosh-Va
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Yon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pal-Ket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak Vasarely Victor látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
34 600
91,8%
telefonok
2 800
7,4%
tabletek
300
0,8%
Mely nyelveket használják Vasarely Victor látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
18,2%
Spanyol
200
18,2%
Francia
200
18,2%
Bolgár
100
9,1%
Magyar
100
9,1%
Grúz
100
9,1%
Orosz
100
9,1%
Szlovák
100
9,1%
Naponta hány látogatása van Vasarely Victor-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 100
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
1 000
kedd 6 Okt
900
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 300
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
1 300
hét 12 Okt
900
kedd 13 Okt
1 200
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 600
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
700
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 000
Kérdések Vasarely Victor kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Vasarely Victor művek a legnépszerűbbek?
A(z) Arcturus II a legnépszerűbb, 700 megtekintéssel (2% a(z) Vasarely Victor összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Vasarely Victor profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban Vasarely Victor összesen 37 700 látogatást kapott: 3 100 a művész profilján és 34 600 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Vasarely Victor látogatói?
Leginkább számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközökön: a látogatások 92%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Vasarely Victor látogatói?
A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciáikat 54% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 35% részével.