Tom ThomsonLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1877
–
1917
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tom Thomson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Tom Thomson számára
A látogatók Burnt Area with Ragged Rocks alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Tom Thomson művet: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 11%-át teszi ki. Moose at Night és Morning kiegészítik a pódiumot. Tom Thomson összesen 9 700 látogatást generált, ebből 5 100 a művész oldalon és 4 600 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 222% -el több látogatás Okt 2026 alatt, mint Sze 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 4 500 látogatással. A látogatások megoszlása: telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (3%) Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Hangulat) a látogatások 62%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 42%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Tom Thomson emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Tom Thomson 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Tom Thomson oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
100
Júl 2026
2 000
2 500
Aug 2026
400
500
Sze 2026
700
200
Okt 2026
1 600
1 300
Mennyi figyelmet kapnak összesen Tom Thomson művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Tom Thomson látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
41,7%
62,5%
Békés, nyugodt
25,0%
22,5%
Karakteres
25,0%
12,5%
Természetes tónusú
8,3%
2,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
58,3%
60,0%
Melankolikus
8,3%
20,0%
Nosztalgikus
8,3%
10,0%
Örömteli
8,3%
7,5%
Energikus
16,7%
2,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
10,0%
Lágy árnyékok
30,0%
17,1%
Érezhető fényesség
42,0%
48,6%
Fényerék egyensúlya
22,0%
24,3%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
14,3%
Finom színtónusú
28,0%
32,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
27,1%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
25,7%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
42,9%
29,0%
Semleges tónusok
30,9%
37,1%
Sötét tónusú
23,8%
29,0%
Fémfényű színek
2,4%
4,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
2,9%
Egyensúlyos
62,0%
71,4%
Élénk
22,0%
25,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
7,1%
Lágy
8,0%
2,9%
Egyensúlyozott
12,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
34,3%
Kijelentés
44,0%
41,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
30,0%
Lágyan kevert paletta
22,0%
21,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
34,0%
32,9%
Egységes színpaletta
8,0%
1,4%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Tom Thomson művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Fisherman
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Birch Grove, Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
Fraser's Lodge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Near Grand Lake, Algonquin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Hill in Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Lakeside, Spring, Algonquin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Logging, Spring, Algonquin…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Little Cauchon Lake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Twisted Maple
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Tom Thomson alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
4 800
49,5%
számítógépek
4 600
47,4%
tabletek
300
3,1%
Mely nyelveken olvassák Tom Thomson műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
600
33,3%
Orosz
300
16,7%
Dán
200
11,1%
Angol
200
11,1%
Norwegian
200
11,1%
Bolgár
100
5,6%
Német
100
5,6%
Olasz
100
5,6%
Hogyan alakulnak Tom Thomson napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
600
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
1 100
szo 31 Okt
600
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
300
pén 6 Nov
400
szo 7 Nov (előrejelzés)
300
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
500
szo 14 Nov (előrejelzés)
300
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
600
szo 21 Nov (előrejelzés)
300
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
pén 27 Nov (előrejelzés)
600
Tom Thomson: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Tom Thomson alkotótól?
Ez a Burnt Area with Ragged Rocks: 800 látogatás, ami 11% a(z) Tom Thomson megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Tom Thomson-nek?
9 700 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 5 100 a művész oldalon és 4 600 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Tom Thomson alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (3%); a vezető telefonok 49% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Tom Thomson alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Nyugodt (Hangulat): a látogatások 62%-át teszi ki a 42% katalógusból.