Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Danby oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Thomas Danby egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) River Scene with Weir and Mill volt a legnézettebb mű Thomas Danby alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 17%-át teszi ki. Ezt követi The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568 és A Deserted Home. Összesen 1 100 látogatás érkezett Thomas Danby-hez: 200 a művész profiljára és 900 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 100 látogatással. A látogatók a Sötét tónusú irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 22%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 5%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Thomas Danby alkotás
Ezek a 10 művész Thomas Danby alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
River Scene with Weir and Mill, 1823
200 látogatás · 16,7%
-
2
The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568, 1864
200 látogatás · 16,7%
-
3
A Deserted Home, 1881
100 látogatás · 8,3%
-
4
A New Bride for the Sea, 1865
100 látogatás · 8,3%
-
5
Mountain Scene
100 látogatás · 8,3%
-
6
Lake Scene with a Fishing Boat
100 látogatás · 8,3%
-
7
Llyn Cynwch, Dolgellau, 1853
100 látogatás · 8,3%
-
8
The Lake of Lucerne, 1856
100 látogatás · 8,3%
-
9
Moel Siabod, Welsh Landscape
100 látogatás · 8,3%
-
10
Lake and Mountain Scene with a Boy Fishing
100 látogatás · 8,3%
Hányan látogatják a Thomas Danby oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Thomas Danby művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Thomas Danby látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 25,0% |
| Lágy árnyékok | 4,0% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 25,0% |
| Fényerék egyensúlya | 64,0% | 41,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 41,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 25,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 16,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 71,4% | 55,6% |
| Földszínek | 19,1% | 22,2% |
| Sötét tónusú | 4,8% | 22,2% |
| Természet | 4,8% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 12,0% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 72,0% | 58,3% |
| Élénk | 16,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 8,3% |
| Lágy | 4,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 4,0% | 8,3% |
| Kijelentés | 88,0% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 8,3% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 28,0% | 41,7% |
Mely Thomas Danby műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Weir and M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Water Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Thomas Danby látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Thomas Danby-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Thomas Danby kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Thomas Danby művek a legnépszerűbbek?
- A(z) River Scene with Weir and Mill a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (17% a(z) Thomas Danby összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Thomas Danby profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Thomas Danby összesen 1 100 látogatást kapott: 200 a művész profilján és 900 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Thomas Danby látogatói?
- A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciáikat 22% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 5% részével.