Thomas CoutureCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1815
–
1879
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Thomas Couture oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Thomas Couture: néhány sorban összesített adatok
Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya) a csillag: 1 700 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Thomas Couture összes megtekintésének. Következők The Romans of the Decadence és Elève américaine peignant. A művészoldal (2 000 látogatás) és a művek (9 700 látogatás) összesen 11 700 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 112%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (9 000 látogatás). Eszközönként: számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%). A látogatások Romantikus (Hangulat) irányulnak, ami 64% a látogatások összesen, szemben a katalógus 33% részével.
Thomas Couture: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Thomas Couture legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Thomas Couture oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 600
7 400
Aug 2026
0
800
Sze 2026
400
1 300
Mikor tekintik meg Thomas Couture műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Thomas Couture látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
33,3%
63,6%
Dramatikus
33,3%
20,4%
Nyugodt
33,3%
6,8%
Elegáns
0,0%
9,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
66,7%
68,2%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
20,4%
Drámai
0,0%
11,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
40,0%
41,2%
Lágy árnyékok
38,0%
40,2%
Érezhető fényesség
14,0%
15,7%
Fényerék egyensúlya
8,0%
2,9%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
18,6%
Finom színtónusú
42,0%
51,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
20,6%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
81,0%
Sötét tónusú
16,7%
12,6%
Semleges tónusok
11,9%
5,3%
Monokróm
0,0%
1,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
31,4%
Egyensúlyos
60,0%
64,7%
Élénk
4,0%
3,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
6,9%
Lágy
30,0%
36,3%
Egyensúlyozott
10,0%
14,7%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
22,6%
Kijelentés
24,0%
19,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,0%
Lágyan kevert paletta
4,0%
11,8%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
4,9%
Erős színegyüntetés
48,0%
46,1%
Egységes színpaletta
44,0%
36,3%
Melyek Thomas Couture legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JÚSZOS LADY A KÖZÉPDELBEN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé katona és fia (Egy a…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Milyen eszközöket használ Thomas Couture közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 000
76,9%
telefonok
2 200
18,8%
tabletek
500
4,3%
Milyen nyelveket beszéli a Thomas Couture közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
700
53,8%
Japán
300
23,1%
Orosz
200
15,4%
Svéd
100
7,7%
Hány napi látogatás érkezett Thomas Couture oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
300
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
600
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
600
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
Amit az emberek Thomas Couture kapcsán kérdeznek
Mely Thomas Couture műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Engagé katona és fia (Egy apa és fia tanulmánya) az első helyen, 1 700 látogatással vagy a megtekintések 17%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Thomas Couture közönsége a ArtsDot.com platformon?
11 700 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalán és 9 700 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Thomas Couture közönsége?
A látogatók számítógépek (77%), telefonok (19%) és tabletek (4%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 77%-át teszik ki.
Mely Thomas Couture művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Romantikus címkéjű művek (Hangulat) a látogatások 64%-át teszik ki, pedig a katalógus 33%-át adják.