Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Daniell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Daniell: néhány sorban összesített adatok
Eddystone Lighthouse, During a Storm a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 7% a(z) William Daniell összes megtekintésének. Következők A State Procession In India és Old Court House And Writers Building. A művészoldal (1 900 látogatás) és a művek (2 300 látogatás) összesen 4 200 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 300%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (3 200 látogatás). Eszközönként: számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (2%). A látogatások Lágy árnyékok (Fényerő) irányulnak, ami 26% a látogatások összesen, szemben a katalógus 10% részével.
William Daniell: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) William Daniell legnézettebb műve.
-
1
Eddystone Lighthouse, During a Storm
200 látogatás · 7,4%
-
2
A State Procession In India
200 látogatás · 7,4%
-
3
Old Court House And Writers Building
200 látogatás · 7,4%
-
4
Village Jogiana, Near Duggada, Kotdwar, Uttarakhand
200 látogatás · 7,4%
-
5
Deer In A Wooded Landscape
200 látogatás · 7,4%
-
6
Ousoor In The Mysore
200 látogatás · 7,4%
-
7
Select views of Windsor Castle Windsor Castle from the north west. The quadrangle, Windsor Castle. Windsor Castle from Eton. South east view of Windsor Castle. Windsor Castle from near the Brocas Meadow. Windsor Castle from the Brocas Meadow. View fr....
100 látogatás · 3,7%
-
8
Landing on the Beach at Madras, India
100 látogatás · 3,7%
-
9
Egg Boats off Macao, China
100 látogatás · 3,7%
-
10
The Mast House and Brunswick Dock at Blackwall, 1803
100 látogatás · 3,7%
Mikor látogatják a felhasználók a William Daniell oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 200 | 2 000 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 500 | 300 |
Mikor tekintik meg William Daniell műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak William Daniell látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 11,1% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 25,9% |
| Érezhető fényesség | 28,0% | 14,8% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 33,3% |
| Fényes | 6,0% | 14,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 25,9% |
| Finom színtónusú | 52,0% | 51,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 18,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 3,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 70,2% | 66,7% |
| Földszínek | 25,5% | 29,2% |
| Sötét tónusú | 2,1% | 4,2% |
| Monokróm | 2,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 29,6% |
| Egyensúlyos | 66,0% | 63,0% |
| Élénk | 10,0% | 7,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 14,8% |
| Lágy | 16,0% | 14,8% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 14,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 14,8% |
| Kijelentés | 32,0% | 40,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 22,2% |
| Egységes színpaletta | 58,0% | 55,6% |
Melyek William Daniell legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A State Procession In India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Select views of Windsor Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dunford Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer In A Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Ruins Of The Naurattan, Sas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Long Walk, Windsor Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet At Guildhall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Excavated Temple on Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape In Northern India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Arundel Castle From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ William Daniell közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 81,0% |
| telefonok | 700 | 16,7% |
| tabletek | 100 | 2,4% |
Milyen nyelveket beszéli a William Daniell közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Arab | 200 | 33,3% |
| Görög | 200 | 33,3% |
| Angol | 100 | 16,7% |
| Chinese | 100 | 16,7% |
Hány napi látogatás érkezett William Daniell oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 200 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek William Daniell kapcsán kérdeznek
Mely William Daniell műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Eddystone Lighthouse, During a Storm az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 7%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a William Daniell közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 4 200 látogatás tizenkét hónapban: 1 900 a művész oldalán és 2 300 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik William Daniell közönsége?
- A látogatók számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 81%-át teszik ki.
Mely William Daniell művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Lágy árnyékok címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 26%-át teszik ki, pedig a katalógus 10%-át adják.