Stanislas LépineCsaládi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán
1835
–
1892
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stanislas Lépine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Stanislas Lépine: néhány sorban összesített adatok
Canal in Saint-Denis, Effect of Moonlight a csillag: 300 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 10% a(z) Stanislas Lépine összes megtekintésének. Következők La Seine avec vue du Panthéon és La Concorde tér panorámája a Tuileries kertből (1. és 8. kerület Párizs). A művészoldal (900 látogatás) és a művek (2 700 látogatás) összesen 3 600 látogatást értek el. Az érdeklődés 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (3 200 látogatás). Eszközönként: számítógépek (94%) és telefonok (6%). A látogatások Értékmentesen fakó (Színelnyomás) irányulnak, ami 70% a látogatások összesen, szemben a katalógus 36% részével.
Stanislas Lépine: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Stanislas Lépine legnézettebb műve.
Mikor látogatják a felhasználók a Stanislas Lépine oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
2 300
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
200
Okt 2026
0
100
Mikor tekintik meg Stanislas Lépine műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Stanislas Lépine látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
66,7%
Nyugodt
25,0%
33,3%
Játékos
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
3,3%
Lágy árnyékok
14,0%
16,7%
Érezhető fényesség
38,0%
40,0%
Fényerék egyensúlya
44,0%
36,7%
Fényes
2,0%
3,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
70,0%
Finom színtónusú
28,0%
13,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
70,3%
68,2%
Földszínek
24,3%
27,3%
Sötét tónusú
5,4%
0,0%
Természet
0,0%
4,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
56,7%
Egyensúlyos
60,0%
40,0%
Élénk
16,0%
3,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
3,3%
Lágy
10,0%
10,0%
Egyensúlyozott
8,0%
3,3%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
13,3%
Kijelentés
54,0%
70,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
10,0%
Lágyan kevert paletta
4,0%
23,3%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
13,3%
Erős színegyüntetés
44,0%
30,0%
Egységes színpaletta
38,0%
23,3%
Melyek Stanislas Lépine legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Stanisław Potoc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pont de la Tournelle, Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Tuileries Basin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rue de Norvins, Montmar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rue Mont-Cenis, Montmartre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Courtyard on the rue de l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Country Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Canal in Saint-Denis, Effec…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
QUAIS DE LA SEINE, PONT MAR…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Prairies à Tournebouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Milyen eszközöket használ Stanislas Lépine közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 400
94,4%
telefonok
200
5,6%
Milyen nyelveket beszéli a Stanislas Lépine közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
100,0%
Hány napi látogatás érkezett Stanislas Lépine oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Stanislas Lépine kapcsán kérdeznek
Mely Stanislas Lépine műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
Canal in Saint-Denis, Effect of Moonlight az első helyen, 300 látogatással vagy a megtekintések 10%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Stanislas Lépine közönsége a ArtsDot.com platformon?
3 600 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán és 2 700 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Stanislas Lépine közönsége?
A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Mely Stanislas Lépine művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
A Értékmentesen fakó címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 70%-át teszik ki, pedig a katalógus 36%-át adják.