Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Shibata Zeshin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Shibata Zeshin egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Doll Festival volt a legnézettebb mű Shibata Zeshin alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 13%-át teszi ki. Ezt követi Kettle and Box with Paint Brushes és Flowers and Leaves. Összesen 4 000 látogatás érkezett Shibata Zeshin-hez: 1 600 a művész profiljára és 2 400 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 88%-el esettek Aug 2026-ról Sze 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 900 látogatással. A látogatók számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Érezhető fényesség irányába hajlamosaknak (Fényerő): a látogatások 53%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 34%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Shibata Zeshin alkotás
Ezek a 10 művész Shibata Zeshin alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Doll Festival, 1800
400 látogatás · 13,3%
-
2
Kettle and Box with Paint Brushes, 1882
300 látogatás · 10,0%
-
3
Flowers and Leaves
300 látogatás · 10,0%
-
4
Lacquer Paintings of Various Subjects: Bird and Willow in Snow, 1882
200 látogatás · 6,7%
-
5
Carp in Waves (Zeshin) and Eagle on a Branch (Rosetsu reverse), 1800
100 látogatás · 3,3%
-
6
Waterfall and Monkeys, 1872
100 látogatás · 3,3%
-
7
Lacquer Paintings of Various Subjects Snow Shelter for a Tree with Sparrow, 1882
100 látogatás · 3,3%
-
8
Brush, 801
100 látogatás · 3,3%
-
9
Fans and Flowers, 1912
100 látogatás · 3,3%
-
10
Rice Stacks and Trees
100 látogatás · 3,3%
Hányan látogatják a Shibata Zeshin oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 2 000 |
| Aug 2026 | 600 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imárat nézik meg Shibata Zeshin művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Shibata Zeshin látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 6,7% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 53,3% |
| Fényerék egyensúlya | 42,0% | 23,3% |
| Fényes | 8,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,0% | 3,3% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 36,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 46,0% | 56,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 3,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 38,0% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 40,0% | 26,7% |
| Sötét tónusú | 10,0% | 16,7% |
| Monokróm | 8,0% | 6,7% |
| Pasztell színek | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 3,3% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 66,7% |
| Élénk | 34,0% | 30,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 44,0% | 43,3% |
| Lágy | 18,0% | 10,0% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 26,7% |
| Kijelentés | 10,0% | 3,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 16,0% | 16,7% |
| Egységes színpaletta | 78,0% | 83,3% |
Mely Shibata Zeshin műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inkstone Case and Stationer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carp in Waves (Zeshin) and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ghost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lacquer Paintings of Variou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall and Monkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cicada on a String | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Carp Ascending a Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak Shibata Zeshin látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 300 | 82,5% |
| telefonok | 600 | 15,0% |
| tabletek | 100 | 2,5% |
Mely nyelveket használják Shibata Zeshin látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Shibata Zeshin-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 400 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Shibata Zeshin kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Shibata Zeshin művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Doll Festival a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (13% a(z) Shibata Zeshin összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Shibata Zeshin profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Shibata Zeshin összesen 4 000 látogatást kapott: 1 600 a művész profilján és 2 400 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Shibata Zeshin látogatói?
- Leginkább számítógépek (82%), telefonok (15%) és tabletek (2%) eszközökön: a látogatások 82%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Shibata Zeshin látogatói?
- A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) preferenciáikat 53% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 34% részével.