Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sébastien Bourdon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Sébastien Bourdon: néhány sorban összesített adatok
Death of Dido a csillag: 500 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 22% a(z) Sébastien Bourdon összes megtekintésének. Következők Bacchus and Ceres with Nymphs and Satyrs és A Classical Landscape. A művészoldal (800 látogatás) és a művek (1 900 látogatás) összesen 2 700 látogatást értek el. Az érdeklődés 75%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (2 000 látogatás). A látogatások Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) irányulnak, ami 52% a látogatások összesen, szemben a katalógus 14% részével.
Sébastien Bourdon: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Sébastien Bourdon legnézettebb műve.
-
1
Death of Dido, 1637
500 látogatás · 21,7%
-
2
Bacchus and Ceres with Nymphs and Satyrs, 1640
300 látogatás · 13,0%
-
3
A Classical Landscape, 1660
200 látogatás · 8,7%
-
4
Bacchus and Ceres with Nymphs and Satyrs, 1600
100 látogatás · 4,3%
-
5
The Holy Family with St Elizabeth and the Infant St John the Baptist, 1660
100 látogatás · 4,3%
-
6
A Scene from Roman History, 1645
100 látogatás · 4,3%
-
7
The Deposition, 1650
100 látogatás · 4,3%
-
8
A Brawl in a Guard Room, 1640
100 látogatás · 4,3%
-
9
Presumed Portrait of René Descartes
100 látogatás · 4,3%
-
10
La fuite en Egypte
100 látogatás · 4,3%
Mikor látogatják a felhasználók a Sébastien Bourdon oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor tekintik meg Sébastien Bourdon műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Sébastien Bourdon látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 69,2% | 81,2% |
| Nyugodt | 15,4% | 12,5% |
| Elegáns | 7,7% | 6,2% |
| Romantikus | 7,7% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 69,2% | 62,5% |
| Szellemi | 15,4% | 12,5% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 7,7% | 12,5% |
| Rejtélyes | 7,7% | 6,2% |
| Drámai | 0,0% | 6,2% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 58,0% | 30,4% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 65,2% |
| Érezhető fényesség | 8,0% | 4,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 48,0% | 17,4% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 30,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 52,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 66,0% | 30,4% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 65,2% |
| Élénk | 0,0% | 4,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 17,4% |
| Lágy | 28,0% | 34,8% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 4,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 26,1% |
| Kijelentés | 12,0% | 17,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 4,3% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 69,6% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 26,1% |
Melyek Sébastien Bourdon legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA DEPLORATION | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Countess Ebba Sparre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Voyageurs sous des ruines,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Death of Dido | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| Moses and the Brazen Serpent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Beggars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Christ et les enfants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Les mendiants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from Roman History | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Sébastien Bourdon közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezett Sébastien Bourdon oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 300 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Sébastien Bourdon kapcsán kérdeznek
Mely Sébastien Bourdon műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Death of Dido az első helyen, 500 látogatással vagy a megtekintések 22%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Sébastien Bourdon közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 700 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán és 1 900 a műveihez.
Mely Sébastien Bourdon művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyozott, lágy szaturáció címkéjű művek (Színelnyomás) a látogatások 52%-át teszik ki, pedig a katalógus 14%-át adják.