Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Prout Samuel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Prout Samuel: néhány sorban összesített adatok
The Temple Of Saturn And The Temple Of Vespasian, The Forum, Rome a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Prout Samuel összes megtekintésének. Következők Figures Outside A Continental Courtyard és A Dutch Street Scene. A művészoldal (1 100 látogatás) és a művek (2 400 látogatás) összesen 3 500 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 100%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (3 000 látogatás). Eszközönként: számítógépek (97%) és telefonok (3%). A látogatások Földszínek (Színpaletta) irányulnak, ami 52% a látogatások összesen, szemben a katalógus 28% részével.
Prout Samuel: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Prout Samuel legnézettebb műve.
-
1
The Temple Of Saturn And The Temple Of Vespasian, The Forum, Rome
200 látogatás · 8,0%
-
2
Figures Outside A Continental Courtyard
200 látogatás · 8,0%
-
3
A Dutch Street Scene
200 látogatás · 8,0%
-
4
Nuremberg
200 látogatás · 8,0%
-
5
Figures In A Boat With Buildings
100 látogatás · 4,0%
-
6
Launceston Castle
100 látogatás · 4,0%
-
7
A trading brig at anchor off the coast
100 látogatás · 4,0%
-
8
Farm Scene No.1
100 látogatás · 4,0%
-
9
The rialto bridge, venice; and view of basle
100 látogatás · 4,0%
-
10
Domo D'ossola, Italy
100 látogatás · 4,0%
Mikor látogatják a felhasználók a Prout Samuel oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Mikor tekintik meg Prout Samuel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Prout Samuel látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 20,0% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 48,0% | 40,0% |
| Fényerék egyensúlya | 32,0% | 12,0% |
| Fényes | 6,0% | 8,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 36,0% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 48,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 16,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 66,0% | 47,8% |
| Földszínek | 27,7% | 52,2% |
| Sötét tónusú | 4,3% | 0,0% |
| Monokróm | 2,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 36,0% | 32,0% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 64,0% |
| Élénk | 10,0% | 4,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 20,0% |
| Lágy | 22,0% | 28,0% |
| Egyensúlyozott | 24,0% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 8,0% |
| Kijelentés | 28,0% | 24,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 12,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 4,0% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 48,0% |
| Egységes színpaletta | 48,0% | 36,0% |
Melyek Prout Samuel legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Launceston Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rudiments of Landscape, pl.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Crypt Of Canterbury Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Borghese Palace Rome Engrav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plympton Grammar School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A trading brig at anchor of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frankfurt dom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ulm Cathedral Portal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ Prout Samuel közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 97,1% |
| telefonok | 100 | 2,9% |
Milyen nyelveket beszéli a Prout Samuel közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Olasz | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Prout Samuel oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Prout Samuel kapcsán kérdeznek
Mely Prout Samuel műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- The Temple Of Saturn And The Temple Of Vespasian, The Forum, Rome az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 8%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Prout Samuel közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 3 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész oldalán és 2 400 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Prout Samuel közönsége?
- A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 97%-át teszik ki.
Mely Prout Samuel művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Földszínek címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 52%-át teszik ki, pedig a katalógus 28%-át adják.