Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Salaì oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Salaì egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Saint John the Baptist volt a legnézettebb mű Salaì alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 900 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 82%-át teszi ki. Ezt követi Mona Lisa (Thalwil) és Female Figure. Összesen 5 500 látogatás érkezett Salaì-hez: 4 600 a művész profiljára és 900 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Sze 2026 volt, 1 800 látogatással. A látogatók telefonok (69%) és számítógépek (31%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Lágy árnyékok irányába hajlamosaknak (Fényerő): a látogatások 91%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 67%-át teszik ki.
A legnézettebb 3 Salaì alkotás
Ezek a 3 művész Salaì alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Salaì oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 1 700 | 100 |
| Okt 2026 | 1 700 | 100 |
Hány imárat nézik meg Salaì művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Salaì látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 33,3% | 9,1% |
| Lágy árnyékok | 66,7% | 90,9% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 66,7% | 90,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 9,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 100,0% | 100,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 66,7% | 90,9% |
| Kijelentés | 33,3% | 9,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 33,3% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 66,7% | 90,9% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Salaì műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Female Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mona Lisa (Thalwil) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 100 | 0 |
Milyen eszközöket használnak Salaì látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 3 800 | 69,1% |
| számítógépek | 1 700 | 30,9% |
Mely nyelveket használják Salaì látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 1 300 | 59,1% |
| Spanyol | 600 | 27,3% |
| Francia | 100 | 4,5% |
| Olasz | 100 | 4,5% |
| Lengyel | 100 | 4,5% |
Naponta hány látogatása van Salaì-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 300 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 200 |
| sze 21 Okt | 100 |
| csüt 22 Okt | 200 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 100 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 600 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 300 |
Kérdések Salaì kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Salaì művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Saint John the Baptist a legnépszerűbb, 900 megtekintéssel (82% a(z) Salaì összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 3 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Salaì profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Salaì összesen 5 500 látogatást kapott: 4 600 a művész profilján és 900 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Salaì látogatói?
- Leginkább telefonok (69%) és számítógépek (31%) eszközökön: a látogatások 69%-át telefonok hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Salaì látogatói?
- A(z) Lágy árnyékok (Fényerő) preferenciáikat 91% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 67% részével.