Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robin Buick oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robin Buick egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Three Graces CU volt a legnézettebb mű Robin Buick alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi Dancing couple és Niamh. Összesen 1 000 látogatás érkezett Robin Buick-hez: 300 a művész profiljára és 700 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 900 látogatással. A látogatók a Érezhető fényesség irányába hajlamosaknak (Fényerő): a látogatások 57%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 38%-át teszik ki.
A legnézettebb 7 Robin Buick alkotás
Ezek a 7 művész Robin Buick alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Robin Buick oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Robin Buick művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Robin Buick látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,9% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 37,9% | 57,1% |
| Fényerék egyensúlya | 17,2% | 0,0% |
| Fényes | 37,9% | 42,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 62,1% | 42,9% |
| Finom színtónusú | 10,3% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,7% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,9% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 62,5% | 50,0% |
| Földszínek | 25,0% | 33,3% |
| Pasztell színek | 8,3% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 4,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,1% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 27,6% | 28,6% |
| Élénk | 10,3% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 3,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,3% | 28,6% |
| Kijelentés | 86,2% | 71,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 27,6% | 28,6% |
| Lágyan kevert paletta | 13,8% | 28,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 31,0% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 17,2% | 14,3% |
| Egységes színpaletta | 10,3% | 14,3% |
Mely Robin Buick műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grainne fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lynda with Pan Pipes CU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lynda with twin flutes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Graces detail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchants 1 ^ 2 belfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grainne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Head of Ruth detail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small nude with flute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Head of Ruth detail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Robin Buick látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Robin Buick-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Robin Buick kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Robin Buick művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Three Graces CU a legnépszerűbb, 100 megtekintéssel (14% a(z) Robin Buick összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Robin Buick profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Robin Buick összesen 1 000 látogatást kapott: 300 a művész profilján és 700 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Robin Buick látogatói?
- A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) preferenciáikat 57% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 38% részével.