Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Roberto Rive oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Roberto Rive egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Catacombs of the Capuchins in Palermo volt a legnézettebb mű Roberto Rive alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes és Facade of the Duomo Pisa. Összesen 1 300 látogatás érkezett Roberto Rive-hez: 600 a művész profiljára és 700 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 200 látogatással. A látogatók a Fényerék egyensúlya irányába hajlamosaknak (Fényerő): a látogatások 100%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 72%-át teszik ki.
A legnézettebb 6 Roberto Rive alkotás
Ezek a 6 művész Roberto Rive alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Catacombs of the Capuchins in Palermo, 1880
200 látogatás · 25,0%
-
2
House of Cornelius Rufus in Pompeii, House of Russian princes, 1880
200 látogatás · 25,0%
-
3
Facade of the Duomo Pisa, 1870
100 látogatás · 12,5%
-
4
View Of The Cathedral
100 látogatás · 12,5%
-
5
Facade of the new Baths of Pompeii, 1865
100 látogatás · 12,5%
-
6
Herculaneum, Pompeii, 1880
100 látogatás · 12,5%
Hányan látogatják a Roberto Rive oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hány imárat nézik meg Roberto Rive művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Roberto Rive látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 10,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 72,4% | 100,0% |
| Fényes | 17,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 55,2% | 37,5% |
| Finom színtónusú | 27,6% | 37,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,3% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,9% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 86,2% | 75,0% |
| Földszínek | 10,3% | 25,0% |
| Pasztell színek | 3,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,8% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 72,4% | 62,5% |
| Élénk | 13,8% | 25,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,9% | 0,0% |
| Lágy | 24,1% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 17,2% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,7% | 12,5% |
| Kijelentés | 31,0% | 37,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,5% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 48,3% | 75,0% |
| Egységes színpaletta | 48,3% | 25,0% |
Mely Roberto Rive műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cerestempel te Paestum No.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cast of a victim of the vol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earthquake in Southern Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of Naples from Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Venus temple on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain decorated with mos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Sorrento coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Seventh Severus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the island of Ischi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the entrance to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Roberto Rive látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Roberto Rive-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 100 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Roberto Rive kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Roberto Rive művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Catacombs of the Capuchins in Palermo a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (25% a(z) Roberto Rive összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 6 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Roberto Rive profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Roberto Rive összesen 1 300 látogatást kapott: 600 a művész profilján és 700 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Roberto Rive látogatói?
- A(z) Fényerék egyensúlya (Fényerő) preferenciáikat 100% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 72% részével.