Robert Tatin Családi kör és népszerűség a ArtsDot.com oldalán

1902 – 1983

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Tatin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Robert Tatin: néhány sorban összesített adatok

Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches a csillag: 400 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Robert Tatin összes megtekintésének. Következők Arcane VI és La Belle Epoque. A művészoldal (1 300 látogatás) és a művek (3 600 látogatás) összesen 4 900 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 200%-cal több látogatás tört腺 Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (3 200 látogatás). Eszközönként: számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%). A látogatások Lágy árnyékok (Fényerő) irányulnak, ami 73% a látogatások összesen, szemben a katalógus 54% részével.

Robert Tatin: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg

Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Robert Tatin legnézettebb műve.

  1. Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches 1 Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches 400 látogatás · 7,8%
  2. Arcane VI 2 Arcane VI 400 látogatás · 7,8%
  3. La Belle Epoque 3 La Belle Epoque 400 látogatás · 7,8%
  4. Les Mystères de la Femme 4 Les Mystères de la Femme 300 látogatás · 5,9%
  5. Coup de Tête 5 Coup de Tête 300 látogatás · 5,9%
  6. Sinaï ou Fleur de Lys 6 Sinaï ou Fleur de Lys 300 látogatás · 5,9%
  7. Lunaison 7 Lunaison 200 látogatás · 3,9%
  8. Maryvonne Fille de Lune 8 Maryvonne Fille de Lune 200 látogatás · 3,9%
  9. Le Cirque 9 Le Cirque 200 látogatás · 3,9%
  10. Men Dü 10 Men Dü 200 látogatás · 3,9%

Mikor látogatják a felhasználók a Robert Tatin oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Adattáblázat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20265002 700
Aug 2026200700
Sze 20262000
Okt 2026400200

Mikor tekintik meg Robert Tatin műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Robert Tatin legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Adattáblázat
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Les Mystères de la Femme00000000100000
Le Cirque00000000010000
Maryvonne Fille de Lune00000000100000
Arcane VI000000000000
Centaure00000000100000
St Jean de Luz Porte Roses000000000000
Silence000000000000
Autoportrait000000000000
Carnaval de Rio000000000000
Café de Flore00000000100000

Milyen eszközöket használ Robert Tatin közönsége?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Adattáblázat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek3 20065,3%
telefonok1 60032,7%
tabletek1002,0%

Milyen nyelveket beszéli a Robert Tatin közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Adattáblázat
NyelvLátogatásokMegosztás
Francia300100,0%

Hány napi látogatás érkezett Robert Tatin oldalára, és mi a következő három hétre várható?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Adattáblázat
NapLátogatások
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt100
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt1 000
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt200
vas 1 Nov0
hét 2 Nov0
kedd 3 Nov0
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov0
szo 7 Nov0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0
hét 23 Nov (előrejelzés)0
kedd 24 Nov (előrejelzés)0
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0
pén 27 Nov (előrejelzés)0
szo 28 Nov (előrejelzés)0

Amit az emberek Robert Tatin kapcsán kérdeznek

Mely Robert Tatin műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?

Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches az első helyen, 400 látogatással vagy a megtekintések 8%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.

Mennyi a Robert Tatin közönsége a ArtsDot.com platformon?

4 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 300 a művész oldalán és 3 600 a műveihez.

Milyen eszközökkel érkezik Robert Tatin közönsége?

A látogatók számítógépek (65%), telefonok (33%) és tabletek (2%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 65%-át teszik ki.

Mely Robert Tatin művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?

A Lágy árnyékok címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 73%-át teszik ki, pedig a katalógus 54%-át adják.