Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Dodd oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Robert Dodd egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) The Battle Of Copenhagen volt a legnézettebb mű Robert Dodd alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 200 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 13%-át teszi ki. Ezt követi The Indiaman 'royal Charlotte' és Flucht Jeanne De Saint-remys. Összesen 2 700 látogatás érkezett Robert Dodd-hez: 1 400 a művész profiljára és 1 300 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 67%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 700 látogatással. A látogatók a Kijelentés irányába hajlamosaknak (Kontraszt): a látogatások 60%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 32%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Robert Dodd alkotás
Ezek a 10 művész Robert Dodd alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Battle Of Copenhagen
200 látogatás · 13,3%
-
2
The Indiaman 'royal Charlotte'
200 látogatás · 13,3%
-
3
Flucht Jeanne De Saint-remys
200 látogatás · 13,3%
-
4
Brigg Observeregaging The Jack
200 látogatás · 13,3%
-
5
Shipping In The Pool Of London
200 látogatás · 13,3%
-
6
HMS 'Victory' at Spithead,, 1791
100 látogatás · 6,7%
-
7
English Ships In Table Bay
100 látogatás · 6,7%
-
8
Blowing Up The Wreck
100 látogatás · 6,7%
-
9
The 'victory' Sailing From Spithead
100 látogatás · 6,7%
-
10
Bridports Action Groix
100 látogatás · 6,7%
Hányan látogatják a Robert Dodd oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 800 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 200 |
Hány imárat nézik meg Robert Dodd művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Robert Dodd látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 12,0% | 20,0% |
| Érezhető fényesség | 42,0% | 33,3% |
| Fényerék egyensúlya | 44,0% | 46,7% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 24,0% | 26,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 6,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 33,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 61,5% | 50,0% |
| Földszínek | 30,8% | 28,6% |
| Sötét tónusú | 7,7% | 21,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 20,0% |
| Egyensúlyos | 52,0% | 46,7% |
| Élénk | 22,0% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,0% | 6,7% |
| Lágy | 16,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 26,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,0% | 6,7% |
| Kijelentés | 32,0% | 60,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 6,7% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 6,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 44,0% | 66,7% |
Mely Robert Dodd műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shipping In The Pool Of Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Mutiny Hms Bounty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Start of the action between… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' At Spithead, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HMS 'Victory' at Spithead, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Naval Battle near Kamperdui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Pulo Aura, Strait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English frigate escortin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning after the battle of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venerable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Robert Dodd látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Francia | 100 | 33,3% |
Naponta hány látogatása van Robert Dodd-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Robert Dodd kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Robert Dodd művek a legnépszerűbbek?
- A(z) The Battle Of Copenhagen a legnépszerűbb, 200 megtekintéssel (13% a(z) Robert Dodd összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Robert Dodd profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Robert Dodd összesen 2 700 látogatást kapott: 1 400 a művész profilján és 1 300 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Robert Dodd látogatói?
- A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciáikat 60% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 32% részével.