Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Richard Redgrave oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Richard Redgrave számára
A látogatók The Outcast alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Richard Redgrave művet: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 46%-át teszi ki. Ophelia weaving her garlands és The Beech Avenue kiegészítik a pódiumot. Richard Redgrave összesen 1 500 látogatást generált, ebből 400 a művész oldalon és 1 100 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 60%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 800 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Monokróm (Színintenzitás) a látogatások 85%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 33%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) Richard Redgrave emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Richard Redgrave 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
The Outcast
600 látogatás · 46,2%
-
2
Ophelia weaving her garlands
100 látogatás · 7,7%
-
3
The Beech Avenue
100 látogatás · 7,7%
-
4
Quentin Matsys In His Studio
100 látogatás · 7,7%
-
5
Bolton Abbey, Morning
100 látogatás · 7,7%
-
6
The Source of the Stream
100 látogatás · 7,7%
-
7
Landscape Near Shere
100 látogatás · 7,7%
-
8
Prince Henry Acknowledging The Authority Of Judge Gascoigne
100 látogatás · 7,7%
Mennyire népszerű a Richard Redgrave oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Richard Redgrave művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Richard Redgrave látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 40,5% | 84,6% |
| Lágy árnyékok | 42,9% | 7,7% |
| Érezhető fényesség | 14,3% | 7,7% |
| Fényerék egyensúlya | 2,4% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,7% | 15,4% |
| Finom színtónusú | 21,4% | 23,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 42,9% | 53,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 19,1% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,9% | 100,0% |
| Sötét tónusú | 28,6% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 8,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 84,6% |
| Egyensúlyos | 45,2% | 7,7% |
| Élénk | 21,4% | 7,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,5% | 15,4% |
| Lágy | 14,3% | 46,2% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 15,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,9% | 7,7% |
| Kijelentés | 47,6% | 15,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,5% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 2,4% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 69,0% | 84,6% |
| Egységes színpaletta | 11,9% | 7,7% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Richard Redgrave művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gulliver Exhibited To The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Old English Homestead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Outcast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 |
| Cinderella About To Try On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Governess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia Weavi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia weaving her garlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Teacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Throwing Off Her Weeds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Richard Redgrave műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Richard Redgrave napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Richard Redgrave: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Richard Redgrave alkotótól?
- Ez a The Outcast: 600 látogatás, ami 46% a(z) Richard Redgrave megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Richard Redgrave-nek?
- 1 500 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 400 a művész oldalon és 1 100 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Richard Redgrave alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 85%-át teszi ki a 33% katalógusból.