Guido ReniLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1575
–
1642
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Guido Reni oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Guido Reni számára
A látogatók The Archangel Michael defeating Satan alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Guido Reni művet: 1 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 9%-át teszi ki. St Filippo Neri in Ecstasy és Ecce Homo kiegészítik a pódiumot. Guido Reni összesen 22 800 látogatást generált, ebből 4 000 a művész oldalon és 18 800 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 55% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 14 800 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (16%) és tabletek (4%) Egy stílus kiemelkedik: a Sötét (Fényerő) a látogatások 48%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 36%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Guido Reni emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Guido Reni 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Guido Reni oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 600
13 200
Aug 2026
600
2 300
Sze 2026
1 600
2 900
Mennyi figyelmet kapnak összesen Guido Reni művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Guido Reni látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
51,9%
Elegáns
21,4%
18,4%
Éteri
14,3%
13,9%
Nyugodt
7,1%
5,7%
Romantikus
7,1%
5,1%
Klasszikus
0,0%
3,2%
Békés, nyugodt
0,0%
1,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
28,6%
28,7%
Drámai
35,7%
19,1%
Melankolikus
7,1%
15,9%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
13,4%
Nyugodt
0,0%
8,3%
Erőteljes presence
0,0%
4,5%
Romantikus
0,0%
3,8%
Nyugodt
0,0%
3,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
36,0%
47,9%
Lágy árnyékok
40,0%
35,4%
Érezhető fényesség
18,0%
11,5%
Fényerék egyensúlya
4,0%
4,8%
Fényes
2,0%
0,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
19,1%
Finom színtónusú
42,0%
49,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
17,2%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
13,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,4%
75,0%
Sötét tónusú
11,6%
16,3%
Semleges tónusok
7,0%
7,0%
Monokróm
0,0%
1,2%
Pasztell színek
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
30,6%
Egyensúlyos
52,0%
57,4%
Élénk
2,0%
12,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
7,7%
Lágy
18,0%
10,5%
Egyensúlyozott
6,0%
15,8%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
29,7%
Kijelentés
48,0%
36,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
4,8%
Lágyan kevert paletta
12,0%
11,5%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
19,6%
Erős színegyüntetés
42,0%
40,7%
Egységes színpaletta
26,0%
23,4%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Guido Reni művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Rape of Helena
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Four Seasons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
ECCE HOMO
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
200
Hercule terrassant l'Hydre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Lucretia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
David with the Head of Goli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
David with the Head of Goli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Roch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Guido Reni alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 300
80,3%
telefonok
3 600
15,8%
tabletek
900
3,9%
Mely nyelveken olvassák Guido Reni műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
600
28,6%
Francia
400
19,0%
Spanyol
200
9,5%
Grúz
200
9,5%
Koreai
200
9,5%
Bolgár
100
4,8%
Görög
100
4,8%
Horvát
100
4,8%
Japán
100
4,8%
Orosz
100
4,8%
Hogyan alakulnak Guido Reni napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
900
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
1 300
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
900
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
800
pén 23 Okt (előrejelzés)
600
szo 24 Okt (előrejelzés)
500
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
900
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
900
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 000
Guido Reni: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Guido Reni alkotótól?
Ez a The Archangel Michael defeating Satan: 1 900 látogatás, ami 9% a(z) Guido Reni megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Guido Reni-nek?
22 800 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 4 000 a művész oldalon és 18 800 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Guido Reni alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (80%), telefonok (16%) és tabletek (4%); a vezető számítógépek 80% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Guido Reni alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 48%-át teszi ki a 36% katalógusból.