Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Rafael De Penagos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Rafael De Penagos számára
A látogatók Untitled (551) alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Rafael De Penagos művet: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 6%-át teszi ki. Untitled (168) és Untitled (205) kiegészítik a pódiumot. Rafael De Penagos összesen 6 100 látogatást generált, ebből 1 000 a művész oldalon és 5 100 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 5 500 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (98%) és telefonok (2%) Egy stílus kiemelkedik: a Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a látogatások 25%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 10%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Rafael De Penagos emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Rafael De Penagos 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Untitled (551)
300 látogatás · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 látogatás · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 látogatás · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 látogatás · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 látogatás · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 látogatás · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 látogatás · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 látogatás · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 látogatás · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 látogatás · 1,9%
Mennyire népszerű a Rafael De Penagos oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 400 |
| Júl 2026 | 900 | 4 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Rafael De Penagos művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Rafael De Penagos látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 3,8% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 9,4% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 18,9% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 41,5% |
| Fényes | 34,0% | 26,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 24,5% |
| Finom színtónusú | 16,0% | 13,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 18,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 32,0% | 43,4% |
| Éles színűség | 4,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 49,0% | 40,0% |
| Földszínek | 24,5% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 10,2% | 18,0% |
| Pasztell színek | 10,2% | 10,0% |
| Fémfényű színek | 4,1% | 2,0% |
| Természet | 2,0% | 4,0% |
| Naplemente | 0,0% | 6,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 11,3% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 41,5% |
| Élénk | 48,0% | 47,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,0% | 1,9% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 13,2% |
| Kijelentés | 82,0% | 84,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 17,0% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 18,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 24,5% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 20,8% |
| Egységes színpaletta | 14,0% | 18,9% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Rafael De Penagos művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Rafael De Penagos alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 000 | 98,4% |
| telefonok | 100 | 1,6% |
Mely nyelveken olvassák Rafael De Penagos műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Rafael De Penagos napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Rafael De Penagos: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Rafael De Penagos alkotótól?
- Ez a Untitled (551): 300 látogatás, ami 6% a(z) Rafael De Penagos megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Rafael De Penagos-nek?
- 6 100 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 000 a művész oldalon és 5 100 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Rafael De Penagos alkotásait?
- Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (98%) és telefonok (2%); a vezető számítógépek 98% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Rafael De Penagos alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 25%-át teszi ki a 10% katalógusból.