Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pierre L'Enfant oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pierre L'Enfant egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) EPISODE DU COMBAT DE MELLE.1745 DIT AUTREFOIS BATAILLE DE FONTENOY volt a legnézettebb mű Pierre L'Enfant alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 400 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 57%-át teszi ki. Ezt követi SIEGE DE MONS.DU 19 JUIN AU 11 JUILLET 1746 és The Battle of Fontenoy, May 11, 1745\n\nGeneral view. Összesen 1 000 látogatás érkezett Pierre L'Enfant-hez: 300 a művész profiljára és 700 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 000 látogatással. A látogatók a Egyensúlyozott, lágy szaturáció irányába hajlamosaknak (Színelnyomás): a látogatások 86%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 22%-át teszik ki.
A legnézettebb 3 Pierre L'Enfant alkotás
Ezek a 3 művész Pierre L'Enfant alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Pierre L'Enfant oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Pierre L'Enfant művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Pierre L'Enfant látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 22,2% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 55,6% | 71,4% |
| Fényerék egyensúlya | 22,2% | 28,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 66,7% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,2% | 85,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 77,8% | 71,4% |
| Élénk | 22,2% | 28,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 57,1% |
| Kijelentés | 77,8% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 11,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 77,8% | 100,0% |
| Egységes színpaletta | 11,1% | 0,0% |
Mely Pierre L'Enfant műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle of Fontenoy, May… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| EPISODE DU COMBAT DE MELLE.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| SIEGE DE TOURNAY.14 MAI 1745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FONTENOY.11 MAI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE FRIBOURG.11 OCTOBR… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EPISODE DE LA BATAILLE DE R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE LAWFELD.2 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE CASSEL.11 JUILLET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE MONS.DU 19 JUIN AU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Pierre L'Enfant látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Pierre L'Enfant-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Pierre L'Enfant kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Pierre L'Enfant művek a legnépszerűbbek?
- A(z) EPISODE DU COMBAT DE MELLE.1745 DIT AUTREFOIS BATAILLE DE FONTENOY a legnépszerűbb, 400 megtekintéssel (57% a(z) Pierre L'Enfant összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 3 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Pierre L'Enfant profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Pierre L'Enfant összesen 1 000 látogatást kapott: 300 a művész profilján és 700 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Pierre L'Enfant látogatói?
- A(z) Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) preferenciáikat 86% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 22% részével.