Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Petr Sukhodolsky oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Petr Sukhodolsky számára
A látogatók Morning alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Petr Sukhodolsky művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 22%-át teszi ki. Landscape with the river and the cows és In the Village kiegészítik a pódiumot. Petr Sukhodolsky összesen 1 100 látogatást generált, ebből 200 a művész oldalon és 900 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 700 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 67%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 42%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) Petr Sukhodolsky emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Petr Sukhodolsky 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Morning, 1890
200 látogatás · 22,2%
-
2
Landscape with the river and the cows, 1894
100 látogatás · 11,1%
-
3
In the Village, 1882
100 látogatás · 11,1%
-
4
The Lunch of Peasant Women, 1880
100 látogatás · 11,1%
-
5
Midday in the Countryside, 1864
100 látogatás · 11,1%
-
6
Luncheon in the Park
100 látogatás · 11,1%
-
7
in the old park
100 látogatás · 11,1%
-
8
Meal fishermen (also known as Seashore), 1891
100 látogatás · 11,1%
Mennyire népszerű a Petr Sukhodolsky oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Petr Sukhodolsky művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Petr Sukhodolsky látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,6% | 11,1% |
| Lágy árnyékok | 27,3% | 22,2% |
| Érezhető fényesség | 50,0% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 9,1% | 22,2% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 31,8% | 22,2% |
| Finom színtónusú | 40,9% | 55,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,2% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,1% | 11,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 41,7% | 66,7% |
| Földszínek | 33,3% | 16,7% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 16,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 31,8% | 22,2% |
| Egyensúlyos | 59,1% | 66,7% |
| Élénk | 9,1% | 11,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 9,1% | 11,1% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 9,1% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,6% | 0,0% |
| Kijelentés | 68,2% | 77,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,1% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 13,6% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,1% | 11,1% |
| Erős színegyüntetés | 45,5% | 55,6% |
| Egységes színpaletta | 22,7% | 11,1% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Petr Sukhodolsky művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| In the Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Haymakers. Evening Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape. Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair at Sorochinsk (also kn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luncheon in the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malorussian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Petr Sukhodolsky műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Petr Sukhodolsky napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Petr Sukhodolsky: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Petr Sukhodolsky alkotótól?
- Ez a Morning: 200 látogatás, ami 22% a(z) Petr Sukhodolsky megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Petr Sukhodolsky-nek?
- 1 100 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 200 a művész oldalon és 900 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Petr Sukhodolsky alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 67%-át teszi ki a 42% katalógusból.