Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Peter Max oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Peter Max: néhány sorban összesített adatok
Girl a csillag: 900 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 36% a(z) Peter Max összes megtekintésének. Következők Peace sign és Head large. A művészoldal (1 400 látogatás) és a művek (600 látogatás) összesen 2 000 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 700%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (900 látogatás). A látogatások Földszínek (Színpaletta) irányulnak, ami 80% a látogatások összesen, szemben a katalógus 21% részével.
Peter Max: 9 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Peter Max legnézettebb műve.
-
1
Girl
900 látogatás · 36,0%
-
2
Peace sign
700 látogatás · 28,0%
-
3
Head large
200 látogatás · 8,0%
-
4
Sunshine daydream
200 látogatás · 8,0%
-
5
Liberty head
100 látogatás · 4,0%
-
6
Statue of Liberty
100 látogatás · 4,0%
-
7
Runner
100 látogatás · 4,0%
-
8
Posters
100 látogatás · 4,0%
-
9
Untitled (648)
100 látogatás · 4,0%
Mikor látogatják a felhasználók a Peter Max oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 700 | 100 |
Mikor tekintik meg Peter Max műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Peter Max látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 4,2% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 54,2% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 41,7% | 80,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 54,2% | 12,0% |
| Éles színűség | 45,8% | 88,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 20,8% | 80,0% |
| Sötét tónusú | 37,5% | 8,0% |
| Meleg tónusú | 25,0% | 8,0% |
| Naplemente | 8,3% | 4,0% |
| Pasztell színek | 4,2% | 0,0% |
| Élénk | 4,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 0,0% | 0,0% |
| Élénk | 100,0% | 100,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 16,7% | 28,0% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 8,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,8% | 40,0% |
| Kijelentés | 45,8% | 24,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 79,2% | 32,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 40,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,2% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 4,2% | 28,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek Peter Max legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| zászló | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue of Liberty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liberty head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Runner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mickey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Without borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Van gogh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Peter Max közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Bolgár | 200 | 33,3% |
| Cseh | 200 | 33,3% |
| Spanyol | 100 | 16,7% |
| Francia | 100 | 16,7% |
Hány napi látogatás érkezett Peter Max oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Peter Max kapcsán kérdeznek
Mely Peter Max műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Girl az első helyen, 900 látogatással vagy a megtekintések 36%-ével. 9 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Peter Max közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban: 1 400 a művész oldalán és 600 a műveihez.
Mely Peter Max művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Földszínek címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 80%-át teszik ki, pedig a katalógus 21%-át adják.