Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francis Bourgeois oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Francis Bourgeois számára
A látogatók Tobias and the Angel alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Francis Bourgeois művet: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 29%-át teszi ki. Funeral Procession of a White Friar és Self Portrait kiegészítik a pódiumot. Francis Bourgeois összesen 1 200 látogatást generált, ebből 500 a művész oldalon és 700 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 900 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 71%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 42%-át jelenti.
A legnépszerűbb 6 mű: a művek, amelyeket a(z) Francis Bourgeois emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Francis Bourgeois 6 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Tobias and the Angel, 1811
200 látogatás · 28,6%
-
2
Funeral Procession of a White Friar, 1793
100 látogatás · 14,3%
-
3
Self Portrait, 1790
100 látogatás · 14,3%
-
4
William Tell, 1811
100 látogatás · 14,3%
-
5
Landscape with Cattle (A Cow Resting), 1811
100 látogatás · 14,3%
-
6
Religion in the Desert, 1811
100 látogatás · 14,3%
Mennyire népszerű a Francis Bourgeois oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Francis Bourgeois művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Francis Bourgeois látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 46,2% | 42,9% |
| Lágy árnyékok | 34,6% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 19,2% | 28,6% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 11,5% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 19,2% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,5% | 42,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 30,8% | 14,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 19,2% | 42,9% |
| Egyensúlyos | 65,4% | 42,9% |
| Élénk | 15,4% | 14,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 26,9% | 42,9% |
| Lágy | 26,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 15,4% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,5% | 14,3% |
| Kijelentés | 19,2% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 3,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 3,9% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 42,3% | 71,4% |
| Egységes színpaletta | 46,2% | 28,6% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Francis Bourgeois művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Funeral Procession of a Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tiger Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle (A Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religion in the Desert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Tell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self Portrait (after Willia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Soldiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Francis Bourgeois műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Francis Bourgeois napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Francis Bourgeois: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Francis Bourgeois alkotótól?
- Ez a Tobias and the Angel: 200 látogatás, ami 29% a(z) Francis Bourgeois megtekintéseinek. A fenti lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Francis Bourgeois-nek?
- 1 200 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 500 a művész oldalon és 700 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Francis Bourgeois alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 71%-át teszi ki a 42% katalógusból.