Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Joseph Constantin Gabriel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Paul Joseph Constantin Gabriel: néhány sorban összesített adatok
Landscape With Two Trees a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 8% a(z) Paul Joseph Constantin Gabriel összes megtekintésének. Következők Le Point Du Jour, Vue Prise Dans Les Environs De Amsterdam és Eendennesten. A művészoldal (900 látogatás) és a művek (2 100 látogatás) összesen 3 000 látogatást értek el. Az érdeklődés 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (2 500 látogatás). Eszközönként: számítógépek (83%) és telefonok (17%). A látogatások Érezhető fényesség (Fényerő) irányulnak, ami 52% a látogatások összesen, szemben a katalógus 34% részével.
Paul Joseph Constantin Gabriel: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Paul Joseph Constantin Gabriel legnézettebb műve.
-
1
Landscape With Two Trees
200 látogatás · 8,0%
-
2
Le Point Du Jour, Vue Prise Dans Les Environs De Amsterdam
200 látogatás · 8,0%
-
3
Eendennesten
100 látogatás · 4,0%
-
4
A Windmill At Dusk
100 látogatás · 4,0%
-
5
A Polder Landscape
100 látogatás · 4,0%
-
6
Farm Woman On A Country Road
100 látogatás · 4,0%
-
7
A Mill In A Polder Landscape Near Abcoude
100 látogatás · 4,0%
-
8
Windy Weather
100 látogatás · 4,0%
-
9
Fisherman In His Boat In A Polder Landscape
100 látogatás · 4,0%
-
10
Vue De La Hollande Dans Les Polders
100 látogatás · 4,0%
Mikor látogatják a felhasználók a Paul Joseph Constantin Gabriel oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 000 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
Mikor tekintik meg Paul Joseph Constantin Gabriel műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Paul Joseph Constantin Gabriel látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 4,0% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 4,0% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 52,0% |
| Fényerék egyensúlya | 44,0% | 36,0% |
| Fényes | 8,0% | 4,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 36,0% |
| Finom színtónusú | 56,0% | 32,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 28,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 4,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 76,9% | 72,2% |
| Földszínek | 17,9% | 27,8% |
| Pasztell színek | 5,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 28,0% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 56,0% |
| Élénk | 12,0% | 16,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 4,0% |
| Lágy | 12,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 8,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 32,0% |
| Kijelentés | 52,0% | 56,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 8,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 4,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 12,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 40,0% |
| Egységes színpaletta | 46,0% | 36,0% |
Melyek Paul Joseph Constantin Gabriel legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschap Met Twee Bomen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschap Bij Abcoude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eendennesten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sunflowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Abcoude, Pau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of A Park With A Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunlit Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vibrant Violets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazing Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boerenwoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ Paul Joseph Constantin Gabriel közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 500 | 83,3% |
| telefonok | 500 | 16,7% |
Milyen nyelveket beszéli a Paul Joseph Constantin Gabriel közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Bolgár | 100 | 50,0% |
| Német | 100 | 50,0% |
Hány napi látogatás érkezett Paul Joseph Constantin Gabriel oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Paul Joseph Constantin Gabriel kapcsán kérdeznek
Mely Paul Joseph Constantin Gabriel műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Landscape With Two Trees az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 8%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Paul Joseph Constantin Gabriel közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 3 000 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán és 2 100 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Paul Joseph Constantin Gabriel közönsége?
- A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Mely Paul Joseph Constantin Gabriel művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Érezhető fényesség címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 52%-át teszik ki, pedig a katalógus 34%-át adják.