Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Baum oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Paul Baum számára
A látogatók After The Rain alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Paul Baum művet: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 29%-át teszi ki. Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach és Sint Anna Ter Muiden kiegészítik a pódiumot. Paul Baum összesen 1 500 látogatást generált, ebből 300 a művész oldalon és 1 200 a művek összesen. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Lágy (Kontraszt) a látogatások 50%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 30%-át jelenti.
A legnépszerűbb 8 mű: a művek, amelyeket a(z) Paul Baum emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Paul Baum 8 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
After The Rain
400 látogatás · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 látogatás · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 látogatás · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 látogatás · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 látogatás · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 látogatás · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 látogatás · 7,1%
-
8
Constantinople
100 látogatás · 7,1%
Mennyire népszerű a Paul Baum oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Paul Baum művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Paul Baum látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,7% | 7,1% |
| Lágy árnyékok | 18,5% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 40,7% | 50,0% |
| Fényerék egyensúlya | 29,6% | 14,3% |
| Fényes | 7,4% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 29,6% | 35,7% |
| Finom színtónusú | 22,2% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,7% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,4% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 62,5% | 61,5% |
| Földszínek | 25,0% | 30,8% |
| Sötét tónusú | 8,3% | 0,0% |
| Monokróm | 4,2% | 7,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 29,6% | 35,7% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 64,3% |
| Élénk | 3,7% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 22,2% | 14,3% |
| Lágy | 29,6% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 7,4% | 0,0% |
| Kijelentés | 29,6% | 35,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,9% | 35,7% |
| Lágyan kevert paletta | 11,1% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 25,9% | 7,1% |
| Egységes színpaletta | 37,0% | 42,9% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Paul Baum művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Paul Baum műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Paul Baum napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Paul Baum: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Paul Baum alkotótól?
- Ez a After The Rain: 400 látogatás, ami 29% a(z) Paul Baum megtekintéseinek. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Paul Baum-nek?
- 1 500 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 300 a művész oldalon és 1 200 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Paul Baum alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Lágy (Kontraszt): a látogatások 50%-át teszi ki a 30% katalógusból.