Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pál Szinyei Merse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Pál Szinyei Merse egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Lady in Violet volt a legnézettebb mű Pál Szinyei Merse alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 500 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 22%-át teszi ki. Ezt követi Mare azzuro és Faun and Nymph. Összesen 3 000 látogatás érkezett Pál Szinyei Merse-hez: 900 a művész profiljára és 2 100 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 100 látogatással. A látogatók számítógépek (80%), telefonok (13%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Kijelentés irányába hajlamosaknak (Kontraszt): a látogatások 70%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 53%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Pál Szinyei Merse alkotás
Ezek a 10 művész Pál Szinyei Merse alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Lady in Violet, 1874
500 látogatás · 21,7%
-
2
Mare azzuro, 1902
300 látogatás · 13,0%
-
3
Faun and Nymph
300 látogatás · 13,0%
-
4
Blooming Apple Trees, 1902
200 látogatás · 8,7%
-
5
Picnic in May, 1873
200 látogatás · 8,7%
-
6
Oculi -
200 látogatás · 8,7%
-
7
Clothes Drying, 1869
100 látogatás · 4,3%
-
8
Lady in Violet, 1874
100 látogatás · 4,3%
-
9
Portrait of the Artist's Wife, 1880
100 látogatás · 4,3%
-
10
Melting Snow, 1885
100 látogatás · 4,3%
Hányan látogatják a Pál Szinyei Merse oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 200 | 200 |
Hány imárat nézik meg Pál Szinyei Merse művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Pál Szinyei Merse látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 13,9% | 4,3% |
| Lágy árnyékok | 50,0% | 56,5% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 39,1% |
| Fényerék egyensúlya | 2,8% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 33,3% | 47,8% |
| Finom színtónusú | 30,6% | 26,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 26,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,8% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 87,0% | 100,0% |
| Sötét tónusú | 8,7% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 4,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 36,1% | 47,8% |
| Egyensúlyos | 58,3% | 52,2% |
| Élénk | 5,6% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,3% | 0,0% |
| Lágy | 2,8% | 4,3% |
| Egyensúlyozott | 13,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,2% | 26,1% |
| Kijelentés | 52,8% | 69,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 39,1% |
| Lágyan kevert paletta | 25,0% | 30,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 27,8% | 17,4% |
| Erős színegyüntetés | 22,2% | 13,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Pál Szinyei Merse műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of the Artist's Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Guelder rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mallows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blooming Apple Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Picnic in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Lady in Violet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Melting Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mare azzuro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Milyen eszközöket használnak Pál Szinyei Merse látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 400 | 80,0% |
| telefonok | 400 | 13,3% |
| tabletek | 200 | 6,7% |
Mely nyelveket használják Pál Szinyei Merse látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 100 | 50,0% |
| Francia | 100 | 50,0% |
Naponta hány látogatása van Pál Szinyei Merse-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Pál Szinyei Merse kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Pál Szinyei Merse művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Lady in Violet a legnépszerűbb, 500 megtekintéssel (22% a(z) Pál Szinyei Merse összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Pál Szinyei Merse profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Pál Szinyei Merse összesen 3 000 látogatást kapott: 900 a művész profilján és 2 100 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Pál Szinyei Merse látogatói?
- Leginkább számítógépek (80%), telefonok (13%) és tabletek (7%) eszközökön: a látogatások 80%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Pál Szinyei Merse látogatói?
- A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciáikat 70% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 53% részével.