Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ozias Humphry oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Ozias Humphry számára
A látogatók John Belchier (1706–1785) alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Ozias Humphry művet: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 17%-át teszi ki. Captain Constantine John Phipps (1744–1792), 2nd Baron Mulgrave és Sir George Baker (1722–1809), Bt kiegészítik a pódiumot. Ozias Humphry összesen 600 látogatást generált, ebből 200 a művész oldalon és 400 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 400 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 100%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 73%-át jelenti.
A legnépszerűbb 6 mű: a művek, amelyeket a(z) Ozias Humphry emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Ozias Humphry 6 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
John Belchier (1706–1785), 1785
100 látogatás · 16,7%
-
2
Captain Constantine John Phipps (1744–1792), 2nd Baron Mulgrave, 1779
100 látogatás · 16,7%
-
3
Sir George Baker (1722–1809), Bt, 1794
100 látogatás · 16,7%
-
4
Augustus John Hervey (1724–1779), 3rd Earl of Bristol (after Thomas Gainsborough), 1789
100 látogatás · 16,7%
-
5
Francis Austen, Esq., of Sevenoaks, 1780
100 látogatás · 16,7%
-
6
The Heygate Family, 1800
100 látogatás · 16,7%
Mennyire népszerű a Ozias Humphry oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Ozias Humphry művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Ozias Humphry látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 52,9% | 66,7% |
| Lágy árnyékok | 17,6% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 5,9% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 17,6% | 0,0% |
| Fényes | 5,9% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,9% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 23,5% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,6% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 5,9% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 73,3% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 20,0% | 0,0% |
| Pasztell színek | 6,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,8% | 83,3% |
| Egyensúlyos | 35,3% | 16,7% |
| Élénk | 5,9% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,9% | 0,0% |
| Lágy | 29,4% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 5,9% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 35,3% | 33,3% |
| Kijelentés | 23,5% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,8% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 11,8% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 29,4% | 33,3% |
| Erős színegyüntetés | 11,8% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 35,3% | 33,3% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Ozias Humphry művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unknown British East India… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Hyder Beg Khan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth, Countess of Crav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Francis Austen, Esq., of Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| John Belchier (1706–1785) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Ozias Humphry műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Ozias Humphry napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ozias Humphry: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Ozias Humphry alkotótól?
- Ez a John Belchier (1706–1785): 100 látogatás, ami 17% a(z) Ozias Humphry megtekintéseinek. A fenti lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Ozias Humphry-nek?
- 600 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 200 a művész oldalon és 400 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Ozias Humphry alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 100%-át teszi ki a 73% katalógusból.