Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Nicolas-Antoine Taunay oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Nicolas-Antoine Taunay egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Tropeiros Negociando Um Cavalo volt a legnézettebb mű Nicolas-Antoine Taunay alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 300 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 19%-át teszi ki. Ezt követi Le Theatre De La Folie és Portrait Of Félix-émile Taunay. Összesen 2 100 látogatás érkezett Nicolas-Antoine Taunay-hez: 800 a művész profiljára és 1 300 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 600 látogatással. A látogatók a Monokróm irányába hajlamosaknak (Színintenzitás): a látogatások 62%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 31%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Nicolas-Antoine Taunay alkotás
Ezek a 10 művész Nicolas-Antoine Taunay alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Tropeiros Negociando Um Cavalo
300 látogatás · 18,8%
-
2
Le Theatre De La Folie
200 látogatás · 12,5%
-
3
Portrait Of Félix-émile Taunay
200 látogatás · 12,5%
-
4
The Departure of the Prodigal Son
100 látogatás · 6,2%
-
5
Mountain Landscape, 1776
100 látogatás · 6,2%
-
6
Villagers dancing by a gatehouse, an aqueduct beyond
100 látogatás · 6,2%
-
7
Moses Rescued From The Water
100 látogatás · 6,2%
-
8
View From The Outeiro, The Beach And The Church Of Glória
100 látogatás · 6,2%
-
9
Napolitan Celebration
100 látogatás · 6,2%
-
10
The Billiard Room, 1810
100 látogatás · 6,2%
Hányan látogatják a Nicolas-Antoine Taunay oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Hány imárat nézik meg Nicolas-Antoine Taunay művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Nicolas-Antoine Taunay látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Elegáns | 33,3% | 50,0% |
| Romantikus | 33,3% | 50,0% |
| Természetes tónusú | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,9% | 43,8% |
| Lágy árnyékok | 15,4% | 12,5% |
| Érezhető fényesség | 26,9% | 31,2% |
| Fényerék egyensúlya | 30,8% | 12,5% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,2% | 18,8% |
| Finom színtónusú | 61,5% | 75,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,4% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 3,9% | 6,2% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 30,8% | 62,5% |
| Egyensúlyos | 65,4% | 31,2% |
| Élénk | 3,9% | 6,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,9% | 6,2% |
| Lágy | 7,7% | 6,2% |
| Egyensúlyozott | 11,5% | 18,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 19,2% | 12,5% |
| Kijelentés | 57,7% | 56,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 11,5% | 18,8% |
| Lágyan kevert paletta | 19,2% | 12,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,7% | 6,2% |
| Erős színegyüntetés | 30,8% | 43,8% |
| Egységes színpaletta | 30,8% | 18,8% |
Mely Nicolas-Antoine Taunay műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Billiard Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Departure of the Prodig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Infanta Maria Da Assunção o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropeiros Negociando Um Cav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Félix-émile Tau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Largo Da Carioca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Nicolas-Antoine Taunay látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 50,0% |
| Spanyol | 200 | 50,0% |
Naponta hány látogatása van Nicolas-Antoine Taunay-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 300 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Nicolas-Antoine Taunay kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Nicolas-Antoine Taunay művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Tropeiros Negociando Um Cavalo a legnépszerűbb, 300 megtekintéssel (19% a(z) Nicolas-Antoine Taunay összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Nicolas-Antoine Taunay profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Nicolas-Antoine Taunay összesen 2 100 látogatást kapott: 800 a művész profilján és 1 300 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Nicolas-Antoine Taunay látogatói?
- A(z) Monokróm (Színintenzitás) preferenciáikat 62% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 31% részével.