Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Misch Kohn oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Misch Kohn: néhány sorban összesített adatok
Cathedral II a csillag: 400 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 36% a(z) Misch Kohn összes megtekintésének. Következők Three Generals és Hawk. A művészoldal (300 látogatás) és a művek (800 látogatás) összesen 1 100 látogatást értek el. A legjobb hónap: Júl 2026 (900 látogatás). A látogatások Lágy árnyékok (Fényerő) irányulnak, ami 45% a látogatások összesen, szemben a katalógus 11% részével.
Misch Kohn: 7 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Misch Kohn legnézettebb műve.
-
1
Cathedral II, 1954
400 látogatás · 36,4%
-
2
Three Generals, 1961
200 látogatás · 18,2%
-
3
Hawk, 1964
100 látogatás · 9,1%
-
4
Double Portrait of the Artists, 1971
100 látogatás · 9,1%
-
5
They Also Serve, 1939
100 látogatás · 9,1%
-
6
Ikaros, 1961
100 látogatás · 9,1%
-
7
Number 30, 1890
100 látogatás · 9,1%
Mikor látogatják a felhasználók a Misch Kohn oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Mikor tekintik meg Misch Kohn műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Misch Kohn látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 10,5% | 45,5% |
| Érezhető fényesség | 15,8% | 9,1% |
| Fényerék egyensúlya | 42,1% | 18,2% |
| Fényes | 31,6% | 27,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 57,9% | 90,9% |
| Finom színtónusú | 21,1% | 9,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,1% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 57,9% | 90,9% |
| Egyensúlyos | 26,3% | 9,1% |
| Élénk | 15,8% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 21,1% | 9,1% |
| Lágy | 15,8% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 10,5% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,5% | 0,0% |
| Kijelentés | 42,1% | 72,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 31,6% | 27,3% |
| Erős színegyüntetés | 47,4% | 72,7% |
| Egységes színpaletta | 5,3% | 0,0% |
Melyek Misch Kohn legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl Without Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Number 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Number 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| They Also Serve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in Red Jacket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Summer Steamers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solomon Cucumber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Labyrinth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Patriarch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Misch Kohn közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Misch Kohn oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 200 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Misch Kohn kapcsán kérdeznek
Mely Misch Kohn műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Cathedral II az első helyen, 400 látogatással vagy a megtekintések 36%-ével. 7 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Misch Kohn közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán és 800 a műveihez.
Mely Misch Kohn művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Lágy árnyékok címkéjű művek (Fényerő) a látogatások 45%-át teszik ki, pedig a katalógus 11%-át adják.