Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Matthäus The Younger Merian oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A rövid változat Matthäus The Younger Merian számára
A látogatók City map of Nuremberg, 1648 alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Matthäus The Younger Merian művet: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 38%-át teszi ki. View Of The Louvre And The Tuileries és Garden Of Burgermeister Schwind kiegészítik a pódiumot. Matthäus The Younger Merian összesen 1 600 látogatást generált, ebből 200 a művész oldalon és 1 400 a művek összesen. A trend enyhén csökkenő: 100%-el kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ban. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Fényerék egyensúlya (Fényerő) a látogatások 94%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 33%-át jelenti.
A legnépszerűbb 5 mű: a művek, amelyeket a(z) Matthäus The Younger Merian emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Matthäus The Younger Merian 5 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
City map of Nuremberg, 1648, 1648
600 látogatás · 37,5%
-
2
View Of The Louvre And The Tuileries
500 látogatás · 31,2%
-
3
Garden Of Burgermeister Schwind
300 látogatás · 18,8%
-
4
Carl Gustaf Wrangel, Swedish military leader and statesman
100 látogatás · 6,2%
-
5
Dr John Donne, Late Deane Of The Cathedral Church Of St Paul's
100 látogatás · 6,2%
Mennyire népszerű a Matthäus The Younger Merian oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyi figyelmet kapnak összesen Matthäus The Younger Merian művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Matthäus The Younger Merian látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 41,7% | 6,2% |
| Lágy árnyékok | 8,3% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 8,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 93,8% |
| Fényes | 8,3% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 75,0% | 56,2% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 43,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 75,0% | 37,5% |
| Egyensúlyos | 25,0% | 62,5% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,7% | 0,0% |
| Lágy | 16,7% | 6,2% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 25,0% |
| Kijelentés | 41,7% | 68,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 6,2% |
| Lágyan kevert paletta | 25,0% | 18,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 25,0% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 75,0% |
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Matthäus The Younger Merian művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Pregnant Countess Wrang… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hans Christoffer of Königsm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landgrave Friedrich of Hess… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| City map of Nuremberg, 1648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| Carl Gustaf Wrangel, Swedis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of Gustaf Adolf Le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Arvid Wittenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Of Burgermeister Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Louvre And The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Garden Of Burgermeister Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Mely nyelveken olvassák Matthäus The Younger Merian műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Matthäus The Younger Merian napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Matthäus The Younger Merian: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Matthäus The Younger Merian alkotótól?
- Ez a City map of Nuremberg, 1648: 600 látogatás, ami 38% a(z) Matthäus The Younger Merian megtekintéseinek. A fenti lista 5. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Matthäus The Younger Merian-nek?
- 1 600 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 200 a művész oldalon és 1 400 az egyes műalkotásokon.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Matthäus The Younger Merian alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
- Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 94%-át teszi ki a 33% katalógusból.