Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mary Vaux Walcott oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mary Vaux Walcott egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Szövött ülőző takaró volt a legnézettebb mű Mary Vaux Walcott alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 300 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi Columbia Lily (Lilium columbianum) és Mourning Groundsel (Senecio lugens). Összesen 2 900 látogatás érkezett Mary Vaux Walcott-hez: 700 a művész profiljára és 2 200 az egyes művek oldalaira. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 2 700 látogatással. A látogatók a Semleges tónusok irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 52%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 27%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Mary Vaux Walcott alkotás
Ezek a 10 művész Mary Vaux Walcott alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
-
1
Szövött ülőző takaró, 1890
300 látogatás · 12,5%
-
2
Columbia Lily (Lilium columbianum), 1925
200 látogatás · 8,3%
-
3
Mourning Groundsel (Senecio lugens), 1921
200 látogatás · 8,3%
-
4
Pink Pussytoes (Antennaria rosea), 1916
100 látogatás · 4,2%
-
5
Alpine Milkvetch (Astragalus alpinus), 1921
100 látogatás · 4,2%
-
6
Snow Plant (Sarcodes sanguinea), 1930
100 látogatás · 4,2%
-
7
Blue Bead (Clintonia borealis), 1932
100 látogatás · 4,2%
-
8
Pink Centaurium (Centaurium venustum), 1925
100 látogatás · 4,2%
-
9
Rock Willow (Salix petrophila), 1917
100 látogatás · 4,2%
-
10
Shortspur Columbine (Aquilegia brevistyla), 1907
100 látogatás · 4,2%
Hányan látogatják a Mary Vaux Walcott oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imárat nézik meg Mary Vaux Walcott művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Mary Vaux Walcott látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 2,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 4,0% | 12,5% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 0,0% |
| Fényes | 86,0% | 87,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 44,0% | 62,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 12,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Pasztell színek | 45,8% | 28,6% |
| Semleges tónusok | 27,1% | 52,4% |
| Monokróm | 25,0% | 19,1% |
| Földszínek | 2,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 70,8% |
| Élénk | 24,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 56,0% | 75,0% |
| Lágy | 20,0% | 4,2% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 4,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 4,2% |
| Kijelentés | 10,0% | 12,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 4,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 12,5% |
| Erős színegyüntetés | 30,0% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 52,0% | 58,3% |
Mely Mary Vaux Walcott műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szövött ülőző takaró | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Witch Hazel (Hamamelis virg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Rose Bay (Rhododen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Untitled Study of Mushroom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sweetbay (Magnolia virginia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wake Robin (Trillium simile) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendron (Rhododendron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cardinal Flower (Lobelia ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cucumbertree (Magnolia acum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primrose (Primula parryi) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveket használják Mary Vaux Walcott látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Mary Vaux Walcott-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Mary Vaux Walcott kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Mary Vaux Walcott művek a legnépszerűbbek?
- A(z) Szövött ülőző takaró a legnépszerűbb, 300 megtekintéssel (12% a(z) Mary Vaux Walcott összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Mary Vaux Walcott profiljára a ArtsDot.com oldalán?
- A múltértte tizenkét hónapban Mary Vaux Walcott összesen 2 900 látogatást kapott: 700 a művész profilján és 2 200 az egyes művek oldalain.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Mary Vaux Walcott látogatói?
- A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) preferenciáikat 52% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 27% részével.