Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Mártirosz Szárján oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Mártirosz Szárján egy pillantásra
Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) Ararat and arch Charents volt a legnézettebb mű Mártirosz Szárján alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 1 300 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 4%-át teszi ki. Ezt követi Portrait of the poet Yeghishe Charents és Love. Összesen 27 900 látogatás érkezett Mártirosz Szárján-hez: 2 900 a művész profiljára és 25 000 az egyes művek oldalaira. A figyelem valamicsit csökkent: a látogatások 35%-el esettek Aug 2026-ról Sze 2026-ra. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 22 000 látogatással. A látogatók számítógépek (80%) és telefonok (20%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Nyugodt irányába hajlamosaknak (Érzelmi hangulat): a látogatások 26%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 0%-át teszik ki.
A legnézettebb 10 Mártirosz Szárján alkotás
Ezek a 10 művész Mártirosz Szárján alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hányan látogatják a Mártirosz Szárján oldalát havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
800
21 200
Aug 2026
900
2 200
Sze 2026
1 100
900
Hány imárat nézik meg Mártirosz Szárján művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú darabokat választják Mártirosz Szárján látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
14,3%
31,9%
Karakteres
42,9%
21,3%
Természetközeli
0,0%
23,4%
Nosztalgikus
14,3%
12,8%
Misztikus
14,3%
4,3%
Dramatikus
0,0%
4,3%
Természetes tónusú
0,0%
2,1%
Éteri
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
25,5%
Örömteli
16,7%
21,3%
Nyugodt
16,7%
19,1%
Energikus
16,7%
8,5%
Nosztalgikus
0,0%
10,6%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
8,5%
Rejtélyes
16,7%
2,1%
Szenvedélyes
0,0%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
8,7%
Lágy árnyékok
22,0%
25,5%
Érezhető fényesség
42,0%
33,2%
Fényerék egyensúlya
22,0%
21,0%
Fényes
10,0%
11,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
24,5%
Finom színtónusú
36,0%
30,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
25,9%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
18,2%
Éles színűség
2,0%
0,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
41,7%
35,4%
Földszínek
36,1%
35,4%
Sötét tónusú
13,9%
20,0%
Monokróm
5,6%
4,5%
Természet
2,8%
2,3%
Pasztell színek
0,0%
2,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
22,4%
Egyensúlyos
56,0%
53,5%
Élénk
18,0%
24,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
13,3%
Lágy
26,0%
24,8%
Egyensúlyozott
14,0%
10,5%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
29,7%
Kijelentés
30,0%
21,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
38,0%
42,3%
Lágyan kevert paletta
16,0%
12,9%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
15,0%
Erős színegyüntetés
20,0%
14,0%
Egységes színpaletta
14,0%
15,7%
Mely Mártirosz Szárján műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mount Aragats at summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Still life and children
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
In Persia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poppies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Date palm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bouquet of flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Blossoming mountains
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Fruit shop
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers (9)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak Mártirosz Szárján látogatói?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
22 300
79,9%
telefonok
5 600
20,1%
Mely nyelveket használják Mártirosz Szárján látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
900
52,9%
Spanyol
400
23,5%
Francia
200
11,8%
Angol
100
5,9%
Grúz
100
5,9%
Naponta hány látogatása van Mártirosz Szárján-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
700
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Mártirosz Szárján kapcsán a ArtsDot.com oldalán
Mely Mártirosz Szárján művek a legnépszerűbbek?
A(z) Ararat and arch Charents a legnépszerűbb, 1 300 megtekintéssel (4% a(z) Mártirosz Szárján összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Mártirosz Szárján profiljára a ArtsDot.com oldalán?
A múltértte tizenkét hónapban Mártirosz Szárján összesen 27 900 látogatást kapott: 2 900 a művész profilján és 25 000 az egyes művek oldalain.
Milyen eszközökön böngésznek Mártirosz Szárján látogatói?
Leginkább számítógépek (80%) és telefonok (20%) eszközökön: a látogatások 80%-át számítógépek hozza.
Milyen típusú darabokat kedvelnek Mártirosz Szárján látogatói?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) preferenciáikat 26% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 0% részével.