Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marie Laurencin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Marie Laurencin: néhány sorban összesített adatok
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) a csillag: 1 000 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 12% a(z) Marie Laurencin összes megtekintésének. Következők L'éventail (1911) és La Barque (1920). A művészoldal (3 200 látogatás) és a művek (7 300 látogatás) összesen 10 500 látogatást értek el. Az érdeklődés 7%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (5 200 látogatás). Eszközönként: számítógépek (58%), telefonok (36%) és tabletek (6%). A látogatások Semleges tónusok (Színpaletta) irányulnak, ami 88% a látogatások összesen, szemben a katalógus 72% részével.
Marie Laurencin: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Marie Laurencin legnézettebb műve.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1 000 látogatás · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 látogatás · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 látogatás · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 látogatás · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 látogatás · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 látogatás · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 látogatás · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 látogatás · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 látogatás · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 látogatás · 3,5%
Mikor látogatják a felhasználók a Marie Laurencin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 4 300 |
| Aug 2026 | 1 300 | 1 400 |
| Sze 2026 | 1 000 | 1 500 |
Mikor tekintik meg Marie Laurencin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Marie Laurencin látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,1% | 1,2% |
| Lágy árnyékok | 20,4% | 15,3% |
| Érezhető fényesség | 32,6% | 40,0% |
| Fényerék egyensúlya | 34,7% | 43,5% |
| Fényes | 8,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 73,5% | 67,1% |
| Finom színtónusú | 20,4% | 27,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 6,1% | 5,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 71,9% | 88,0% |
| Földszínek | 18,8% | 12,0% |
| Monokróm | 9,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 53,1% | 60,0% |
| Egyensúlyos | 44,9% | 34,1% |
| Élénk | 2,0% | 5,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,3% | 11,8% |
| Lágy | 28,6% | 24,7% |
| Egyensúlyozott | 12,2% | 16,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,4% | 24,7% |
| Kijelentés | 20,4% | 22,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 38,8% | 43,5% |
| Lágyan kevert paletta | 22,4% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,1% | 9,4% |
| Erős színegyüntetés | 20,4% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 12,2% | 7,1% |
Melyek Marie Laurencin legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használ Marie Laurencin közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 100 | 58,1% |
| telefonok | 3 800 | 36,2% |
| tabletek | 600 | 5,7% |
Milyen nyelveket beszéli a Marie Laurencin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 800 | 61,5% |
| Spanyol | 200 | 15,4% |
| Dán | 100 | 7,7% |
| Koreai | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Hány napi látogatás érkezett Marie Laurencin oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 200 |
| csüt 24 Sze | 300 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 200 |
| vas 27 Sze | 200 |
| hét 28 Sze | 400 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 1 000 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 300 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 400 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 400 |
| szo 10 Okt | 700 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 300 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 700 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 300 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 800 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 400 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 400 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 900 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 400 |
Amit az emberek Marie Laurencin kapcsán kérdeznek
Mely Marie Laurencin műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) az első helyen, 1 000 látogatással vagy a megtekintések 12%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Marie Laurencin közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 10 500 látogatás tizenkét hónapban: 3 200 a művész oldalán és 7 300 a műveihez.
Milyen eszközökkel érkezik Marie Laurencin közönsége?
- A látogatók számítógépek (58%), telefonok (36%) és tabletek (6%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 58%-át teszik ki.
Mely Marie Laurencin művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Semleges tónusok címkéjű művek (Színpaletta) a látogatások 88%-át teszik ki, pedig a katalógus 72%-át adják.