Lyonel Feininger Népszerűség és látogatói statisztikák

1871 – 1956

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lyonel Feininger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Lyonel Feininger egy pillantásra

Az elmúlt tizenkét hónapban a(z) The honeymooners volt a legnézettebb mű Lyonel Feininger alkotásai közül a(z) ArtsDot.com oldalán: 1 100 megtekintés, ami a művész alkotásainak összes megtekintésének 13%-át teszi ki. Ezt követi Jesuits III és Gelmeroda IX. Összesen 12 100 látogatás érkezett Lyonel Feininger-hez: 4 800 a művész profiljára és 7 300 az egyes művek oldalaira. A figyelem fokozódik: a látogatások 26%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 6 800 látogatással. A látogatók számítógépek (59%), telefonok (31%) és tabletek (10%) eszközökön böngésznek. A látogatók a Sötét tónusú irányába hajlamosaknak (Színpaletta): a látogatások 40%-át olyan darabokhoz irányulták, amelyek a művész katalógájának 10%-át teszik ki.

A legnézettebb 10 Lyonel Feininger alkotás

Ezek a 10 művész Lyonel Feininger alkotása, amelyeket a legnézettebbek sorában a leggyakrabban megnyitották a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1 100 látogatás · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 látogatás · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 látogatás · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 látogatás · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 látogatás · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 látogatás · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 látogatás · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 látogatás · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 látogatás · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 látogatás · 2,4%

Hányan látogatják a Lyonel Feininger oldalát havonta?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Nézze meg a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20262 1004 700
Aug 20269001 400
Sze 20261 8001 100

Hány imárat nézik meg Lyonel Feininger művei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Lyonel Feininger műveket nézik a legtöbbször, hónapról hónapra?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Nézze meg a számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Carnival in Arcueil0000000001001000
Carnival0000000000200100
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda IX0000000004000200
The honeymooners000000000400100200
Werder I000000000000
Jesuits III000000000100100200
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000
Gelmeroda, VIII0000000002000100
Architecture II (Man of Pot…000000000100100100

Milyen eszközöket használnak Lyonel Feininger látogatói?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Nézze meg a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek7 10058,7%
telefonok3 80031,4%
tabletek1 2009,9%

Mely nyelveket használják Lyonel Feininger látogatói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Nézze meg a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Német2 00074,1%
Cseh1003,7%
Angol1003,7%
Spanyol1003,7%
Olasz1003,7%
Koreai1003,7%
Lengyel1003,7%
Portugál1003,7%

Naponta hány látogatása van Lyonel Feininger-nek, és mi a következő lépés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Nézze meg a számokat
NapLátogatások
sze 23 Sze100
csüt 24 Sze400
pén 25 Sze100
szo 26 Sze100
vas 27 Sze100
hét 28 Sze500
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt300
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt200
hét 5 Okt300
kedd 6 Okt200
sze 7 Okt100
csüt 8 Okt400
pén 9 Okt300
szo 10 Okt0
vas 11 Okt1 100
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt100
sze 14 Okt (előrejelzés)100
csüt 15 Okt (előrejelzés)600
pén 16 Okt (előrejelzés)200
szo 17 Okt (előrejelzés)100
vas 18 Okt (előrejelzés)700
hét 19 Okt (előrejelzés)400
kedd 20 Okt (előrejelzés)200
sze 21 Okt (előrejelzés)100
csüt 22 Okt (előrejelzés)600
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)100
vas 25 Okt (előrejelzés)800
hét 26 Okt (előrejelzés)400
kedd 27 Okt (előrejelzés)200
sze 28 Okt (előrejelzés)100
csüt 29 Okt (előrejelzés)700
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)100
vas 1 Nov (előrejelzés)800
hét 2 Nov (előrejelzés)500
kedd 3 Nov (előrejelzés)200

Kérdések Lyonel Feininger kapcsán a ArtsDot.com oldalán

Mely Lyonel Feininger művek a legnépszerűbbek?

A(z) The honeymooners a legnépszerűbb, 1 100 megtekintéssel (13% a(z) Lyonel Feininger összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Lyonel Feininger profiljára a ArtsDot.com oldalán?

A múltértte tizenkét hónapban Lyonel Feininger összesen 12 100 látogatást kapott: 4 800 a művész profilján és 7 300 az egyes művek oldalain.

Milyen eszközökön böngésznek Lyonel Feininger látogatói?

Leginkább számítógépek (59%), telefonok (31%) és tabletek (10%) eszközökön: a látogatások 59%-át számítógépek hozza.

Milyen típusú darabokat kedvelnek Lyonel Feininger látogatói?

A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciáikat 40% látogatással tükrözik, szemben a művész katalógusának 10% részével.