Luce MaximiliánLátogatói statisztikák és legnézettebb alkotások
1858
–
1941
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Luce Maximilián oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
A rövid változat Luce Maximilián számára
A látogatók Steelworks alkotást gyakrabban nyitnak meg, mint bármely más Luce Maximilián művet: 3 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes megtekintések 25%-át teszi ki. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) és Fleurs dans un vase kiegészítik a pódiumot. Luce Maximilián összesen 12 500 látogatást generált, ebből 1 500 a művész oldalon és 11 000 a művek összesen. A trend felfelé mutat: 175% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A csúcspontot Júl 2026 jelentette, 10 500 látogatással. A látogatások megoszlása: számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (2%) Egy stílus kiemelkedik: a Kijelentés (Kontraszt) a látogatások 58%-át teszi ki, miközben a katalógus mindössze 24%-át jelenti.
A legnépszerűbb 10 mű: a művek, amelyeket a(z) Luce Maximilián emberek a legtöbbször megnyitnak
A valós látogatások sorrendje, nem pedig a katalógusi pontszám alapján: a Luce Maximilián 10 műve volt a legnépszerűbb a ArtsDot.com platformon az elmúlt tizenkét hónapban.
Mennyire népszerű a Luce Maximilián oldala, hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
1 200
9 300
Aug 2026
0
400
Sze 2026
200
900
Mennyi figyelmet kapnak összesen Luce Maximilián művei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műművei stílusai vonzzák a(z) Luce Maximilián látogatóit?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
50,0%
68,8%
Békés, nyugodt
0,0%
12,5%
Nyugodt
0,0%
10,4%
Nosztalgikus
50,0%
6,2%
Romantikus
0,0%
2,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Erőteljes presence
50,0%
68,8%
Melankolikus
0,0%
8,3%
Nyugodt
0,0%
8,3%
Sötét és komoly
50,0%
4,2%
Nyugodt
0,0%
4,2%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
4,2%
Örömteli
0,0%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
18,0%
17,5%
Érezhető fényesség
38,0%
51,7%
Fényerék egyensúlya
34,0%
29,2%
Fényes
8,0%
1,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
19,2%
Finom színtónusú
30,0%
56,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
21,7%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
2,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
72,2%
63,9%
Földszínek
22,2%
31,9%
Sötét tónusú
5,6%
2,8%
Pasztell színek
0,0%
1,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
10,0%
Egyensúlyos
60,0%
81,7%
Élénk
14,0%
8,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
4,2%
Lágy
28,0%
15,0%
Egyensúlyozott
14,0%
8,3%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
14,2%
Kijelentés
24,0%
58,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
46,0%
60,8%
Lágyan kevert paletta
20,0%
20,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
14,0%
6,7%
Egységes színpaletta
4,0%
1,7%
Hogyan alakulnak az év folyamán a legnépszerűbb Luce Maximilián művek?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
View of the Observatory Qua…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brickyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Paris Street in May 1871…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Seine at Herblay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steelworks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
0
0
Quay at Camaret, Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Slag Heap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Navvies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, táblinetek vagy számítógépek: hogyan nézik Luce Maximilián alkotásait?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 200
89,6%
telefonok
1 100
8,8%
tabletek
200
1,6%
Mely nyelveken olvassák Luce Maximilián műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Magyar
100
100,0%
Hogyan alakulnak Luce Maximilián napi látogatásai, és mi a várható jóslat?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a grafikon mögötti számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
400
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
300
sze 14 Okt (előrejelzés)
200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
Luce Maximilián: gyors válaszok
Mi a legnéztesebb mű Luce Maximilián alkotótól?
Ez a Steelworks: 3 000 látogatás, ami 25% a(z) Luce Maximilián megtekintéseinek. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatása van Luce Maximilián-nek?
12 500 az elmúlt tizenkét hónapban, ebből 1 500 a művész oldalon és 11 000 az egyes műalkotásokon.
Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik meg Luce Maximilián alkotásait?
Mindkettő: a látogatások megoszlása: számítógépek (90%), telefonok (9%) és tabletek (2%); a vezető számítógépek 90% arányal.
Vannak-e olyan művek típusaival, amelyeket Luce Maximilián alkotásaiból a látogatók különösen kedvelnek?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 58%-át teszi ki a 24% katalógusból.