Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lothar Von Seebach oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Lothar Von Seebach: néhány sorban összesített adatok
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) a csillag: 200 látogatás az elmúlt tizenkét hónapban, ami 11% a(z) Lothar Von Seebach összes megtekintésének. Következők Forêt en hiver és Ziegelbrücke, Strasbourg. A művészoldal (900 látogatás) és a művek (1 600 látogatás) összesen 2 500 látogatást értek el. A megtekintések száma nő, 133%-cal több látogatás tört腺 Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026 (1 500 látogatás). A látogatások Egyensúlyos (Színintenzitás) irányulnak, ami 72% a látogatások összesen, szemben a katalógus 44% részével.
Lothar Von Seebach: 10 alkotás, amit az emberek először néznek meg
Az alábbi műveket valós látogatók nyitották meg a(z) ArtsDot.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban. Az 1. helyezés a(z) Lothar Von Seebach legnézettebb műve.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 látogatás · 11,1%
-
2
Forêt en hiver
200 látogatás · 11,1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 látogatás · 5,6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 látogatás · 5,6%
-
5
Bouquet de roses
100 látogatás · 5,6%
-
6
Autoportrait
100 látogatás · 5,6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 látogatás · 5,6%
-
8
Portrait d'une dame
100 látogatás · 5,6%
-
9
Le Savetier
100 látogatás · 5,6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 látogatás · 5,6%
Mikor látogatják a felhasználók a Lothar Von Seebach oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 000 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 200 | 500 |
Mikor tekintik meg Lothar Von Seebach műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Lothar Von Seebach látogatói, az művész alkotmányaihoz képest?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 25,0% | 5,6% |
| Lágy árnyékok | 22,9% | 44,4% |
| Érezhető fényesség | 35,4% | 38,9% |
| Fényerék egyensúlya | 12,5% | 5,6% |
| Fényes | 4,2% | 5,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 27,1% | 27,8% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,2% | 55,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 63,4% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 17,1% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 14,6% | 13,3% |
| Pasztell színek | 4,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 37,5% | 27,8% |
| Egyensúlyos | 43,8% | 72,2% |
| Élénk | 18,8% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,2% | 0,0% |
| Lágy | 12,5% | 16,7% |
| Egyensúlyozott | 10,4% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,8% | 5,6% |
| Kijelentés | 54,2% | 66,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 2,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 11,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 5,6% |
| Erős színegyüntetés | 45,8% | 55,6% |
| Egységes színpaletta | 33,3% | 27,8% |
Melyek Lothar Von Seebach legnépszerűbb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket beszéli a Lothar Von Seebach közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezett Lothar Von Seebach oldalára, és mi a következő három hétre várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 200 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Lothar Von Seebach kapcsán kérdeznek
Mely Lothar Von Seebach műveit nyitják meg a legtöbbször az emberek?
- Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) az első helyen, 200 látogatással vagy a megtekintések 11%-ével. 10 darab mű veszi évben a rangsor tetejét.
Mennyi a Lothar Von Seebach közönsége a ArtsDot.com platformon?
- 2 500 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán és 1 600 a műveihez.
Mely Lothar Von Seebach művei felelnek meg a látogatók ízléstékének a legjobban?
- A Egyensúlyos címkéjű művek (Színintenzitás) a látogatások 72%-át teszik ki, pedig a katalógus 44%-át adják.